Звіт голови районної ради Володимира Дзеги про виконання повноважень (2019 - 2020 рік)

09.10.20

ЗВІТ 

голови Драбівської районної ради Дзеги Володимира Дмитровича про виконання повноважень за період із лютого 2019 року по жовтень 2020 року

Пунктом 17 частини шостої статті 55 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні» передбачено щорічний звіт голови районної ради. Представляю звіт про виконання повноважень та свою діяльність на посаді  голови  районної ради за період з лютого 2019 року пожовтень 2020 року.

Перш за все, хочу зазначити, що минає останній п’ятий рік діяльності Драбівської районної ради сьомого скликання, обраної 25 жовтня 2015 року. Чергові вибори до обласних, районних, міських, районних у містах рад проводилися за пропорційною виборчою системою в багатомандатному виборчому окрузі за виборчими списками місцевих організацій політичних партій.

Після виборів змінився кількісний склад новообраної районної ради з 66 до 34 осіб та суттєво оновився її депутатський корпус. До ради були обрані 11 депутатів від Радикальної Партії Олега Ляшка, по 5 депутатів від Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина", Всеукраїнського об’єднання "Черкащани",  Блоку Петра Порошенка "Солідарність", Аграрної партії України, 3 депутати пройшли від Партії ветеранів Афганістану.

Більшість депутатів усвідомили необхідність довіри своїх виборців та персональну відповідальність перед громадою. Незважаючи на різні політичні погляди, депутати районної ради об’єднались заради вирішення найважливіших проблемних питань територіальних громад і жителів Драбівщини.

І я щиро вдячний вам, шановні депутати, за розуміння та підтримку під час роботи  районної ради нинішнього скликання.

Як голова районної ради я прагнув організувати роботу так, щоб рада діяла законно, конструктивно і послідовно в межах Конституції, законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про статус депутатів місцевих рад", "Про  службу в органах  місцевого  самоврядування", "Про доступ до публічної інформації", Регламенту Драбівської районної ради,із врахуванням інтересів виборців, дотримуючись прийнятих рішень.

Забезпечував належну підготовку сесій ради і питань, що вносилися на її розгляд,  вживав заходів, щоб рішення ухвалювались після попереднього, ґрунтовного обговорення на засіданнях постійних комісій, фракцій, президії із врахуванням  думки громадськості.

Перш за все, у своїй діяльності  керувався демократичними засадами, намагався забезпечити кожному  депутату вільно висловлювати свою думку у сесійній залі, мати  рівні можливості щодо участі у дискусіях, обговоренні проектів рішень, які готуються для розгляду радою. Представникам громадськості також  надавалася можливість висловити думку з трибуни у сесійній залі.

Відповідно до ст. 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" рада проводить свою роботу сесійно. Сесії ради складаються з пленарних засідань, а також із засідань постійних комісій ради. Дотримуючись одного із основних принципів місцевого самоврядування - принципу гласності, ми завжди у своїй діяльності намагалися бути відкритими. Упродовж нашої роботи жодного разу не проводилось закритих пленарних засідань ради чи засідань постійних комісій. На сесії районної ради ми запрошували керівництво райдержадміністрації та її структурних підрозділів,  селищного, сільських голів, керівників підприємств, установ і організацій як районного, так і обласного рівнів, представників громадських організацій, засобів масової інформації.

За  звітний  період сесії  районної  ради  скликалися 12  разів. Депутатами розглянуто 164 питань.

Це важливі питання, що стосувалися ухвалення, виконання та внесення змін до цільових районних програм, затвердження, виконання та внесення змін до районного бюджету, управління об’єктами районної комунальної власності, регулювання земельних відносин, організаційних питань, звернень депутатів та інші.

Однак  4 разидовелося скликати позачергові сесії районної  ради у зв’язку з необхідністю оперативного вирішення питань, а саме: внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, питань, що стосувалися галузей охорони здоров’я,  освіти  та  інших важливих  проблем.

За результатами розгляду питань на пленарних засіданнях сесій депутатами  ухвалено 162 рішення.

За структурою ухвалених рішень:

–  14  стосуються   затвердження та внесення змін до районного бюджету;

–  22  регулювання земельних відносин;

          –  44  управління об’єктами та  майном районної комунальної власності;

–  67  прийняття цільових районних програм, внесення змін до них та ходу їх виконання;

  –  15  щодо організаційної роботи районної ради.

Протягом звітного періоду депутатами районної ради було схвалено 7 звернень.  Серед них:

- до Президента України В.О. Зеленського, Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О., комітету Верховної Ради України з питань освіти,  науки та інновацій, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, народного депутата України Арсенюка О.О.  щодо недопущення знищення сільських закладів освіти  та  продажу земель  сільськогосподарського призначення;

- до  ДП  «Черкаський облавтодор»  відкритого акціонерного товариства  «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», ДП «Служби місцевих автомобільних доріг  у Черкаській області»    щодо погашення заборгованості по заробітній платі  працівникам філії «Драбівський райавтодор» ДП «Черкаський облавтодор»;

- до  Прем'єр - міністра  України, Міністра охорони здоров’я, в.о. Голови Національної служби здоров’я України щодо  підтримки   та  недопущення  банкрутства  районних лікарень в період активного етапу реформування  медичних закладів  вторинного рівня;

- до Кабінету Міністрів України, Державного агентства автомобільних доріг України, народного депутата України Арсенюка О.О., Черкаської обласної державної адміністрації  щодо сприяння у виділенні коштів на ремонт автодороги   Т-24-09 /М-03/ - Драбів-Золотоноша;

- підтримано звернення депутатів Черкаської   обласної ради сьомого скликання  до Верховної Ради України, Президента  України, Кабінету Міністрів України  про недопущення запровадження  в Україні ринку земель сільськогосподарського призначення.

На пленарних засіданнях районної ради також заслухано звіти керівників комунальних закладів районної ради  за  2018 та  2019 роки.

За відповідний період депутатами затверджено 16районних програм, внесено зміни до 32.  Серед найважливіших: схвалено Програму економічного, соціального та культурного розвитку Драбівського району на 2019 та 2020 рік; Програму формування, матеріально-технічного забезпечення та обороноздатності загону оборони на території Драбівського району на 2020 – 2022 роки;  районну  цільову  Програму "Призовна дільниця"  на  2020-2022 роки;  районну  Програму  фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Драбівської районної ради "Драбівська центральна районна лікарня" на 2020-2022 роки;  Програму розвитку архівної справи у Драбівському районі на 2020 рік.

Усього ж на контролі депутатів районної ради перебуває 63 районні програми.

За минулий 2019рік за рахунок коштів районного бюджету профінансовано  районних програм  на загальну суму 7  млн. 877 тис. грн.

Найбільше  виділено коштів на:

- Програму фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять  територією Драбівського району на 2016-2020 роки - 2 млн. 522 тис. грн.;

-  районну комплексну Програму «Турбота» на 2014-2020 роки – у 2019 виділено -  1 млн. 965 тис. грн.;  у 2020 – 1 млн. 483 тис.грн.

- районну цільову соціальну програму забезпечення пожежної безпеки на 2016-2020 роки  - 387 тис. грн.;  у 2020 році – 30 тис.грн.

-  Програму  збереження  архівних  фондів у Драбівському районі на 2016-2020 роки – 392 тис. грн.;  у 2020 році – 403 тис.грн.

- Програму фінансової підтримки філії «Драбівський райавтодор» дочірнього підприємства  «Черкаський облавтодор»  з утримання автомобільних доріг загального користування державного значення в межах Драбівського району на 2016 – 2020 роки - 305тис. грн.

- Програму забезпечення правопорядку в Драбівському районі на 2016-2020 роки – 40 тис. грн.,  у 2020 році – 20 тис. грн.

Значна увага приділася реалізації  "Програми  надання депутатами районної ради одноразової  грошової допомоги  громадянам за рахунок коштів районного бюджету  на  2016 – 2020 роки".

Фінансування даної програми у 2019 році дало можливість 214-ти жителям  району отримати допомогу на лікування та вирішення соціально-побутових проблем на загальну  суму 308 тис. грн.

На жаль, у 2020 році не було змоги виділити кошти на фінансування даної програми через брак коштів у районному бюджеті. Проте за час коли діяла Програма із  2016 року суттєву допомогу на лікування та вирішення соціально-побутових проблем  мали  змогу  отримати загалом 715 жителів нашого району на загальну суму  947 тис. грн.

Одним із важливих напрямків роботи районної ради є управління  майном районної комунальної власності, контроль за його збереженням та належним використанням.

На даний час в спільній власності територіальних громад сіл, селищ Драбівського району перебуває  54 об’єкти:

-        1  госпрозрахункове підприємство, на балансі якого знаходяться 4 об'єкти нерухомого майна;

-        2 комунальних некомерційних підприємства, в управлінні яких знаходяться 5 об'єктів нерухомого майна;

-        36 бюджетних установ, з них: 24 галузі освіти, 6 - культури, 2 - спорту, 1 - кіно, 1 - захисту населення, в управлінні якого знаходяться 2 об'єкти нерухомого майна, 2 - інші бюджетні установи;

-        8 об'єктів нерухомого майна перебувають на балансі Драбівської районної ради.

Протягом лютого 2019 року - вересня 2020 року відділом з питань майна районної комунальної власності районної ради підготовлено 61 проект рішення, 17 з яких стосувались затвердження проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж сіл та селищ району.

З метою здійснення якісного підвищення кваліфікації педагогічних працівників, вдосконалення науково-методичного забезпечення системи загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти в районі, інформаційно-методичного супроводу закладів освіти і педагогічних працівників протягом звітного періоду утворено Комунальну установу "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Драбівської районної ради Черкаської області.

У рамках реформи вторинної ланки медицини рішенням районної ради від 15.02.2019 № 33–14/VІІ створено комунальне некомерційне підприємство Драбівської районної ради "Драбівська центральна районна лікарня" шляхом перетворення Драбівської  центральної районної лікарні.

Важливим для діяльності комунальних підприємств стало затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ Драбівського району, адже фінансовий план є основним плановим документом, відповідно до якого комунальні підприємства отримують доходи і здійснюють видатки, визначають обсяг та спрямування коштів для виконання своїх функцій протягом року.

Протягом звітного періоду проводилися технічна інвентаризація об'єктів нерухомого майна. Виготовлено 4 технічні документації на земельні ділянки, на яких знаходяться загальноосвітні заклади освіти району.

Відповідно до власних повноважень, районна рада вирішує питання щодо підбору та затвердження на посади керівників комунальних підприємств.

За звітний період районною радою було продовжено 2 контракти. Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника закладу охорони здоров’я, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Драбівського району, затвердженого рішенням районної ради від 21.12.2018 № 32-14/VІІ, проведено відповідний конкурс за результати якого на посаду директора комунального некомерційного підприємства "Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Драбівської районної ради Черкаської області призначено Балагурчика Олександра Івановича.

Проводився моніторинг розміру та ставок орендної плати. Так, протягом 2019 року надходження до районного бюджету від орендної плати становили 211, 132 тис. грн, що на 45,832 тис. грн більше ніж у 2018 році. Протягом січня-серпня 2020 року орендної плати надійшло 52,727 тис. грн.

Станом на 1 вересня 2020 року укладено 68 договорів оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад Драбівського району.

Протягом відповідного періоду було проведено 1 конкурс на право укладання договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Драбівського району, 4 договори оренди було укладено без проведення конкурсу, підготовлено 22 договори про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю.

З метою контролю за роботою закладів та оперативного вирішення їх проблемних питань мною проводилися щотижневі наради з керівниками комунальних  підприємств, установ та організацій районної  ради.

В діяльності органу місцевого самоврядування особливої ваги набуває питання ефективної організації роботи постійних комісій районної ради. Адже саме на засіданнях постійних комісій депутати опрацьовують проекти програм та рішень, здійснюють контроль за їх виконанням, готують відповідні висновки та рекомендації про зміни чи доповнення.

Безпосередню участь у формуванні бюджетного процесу району бере постійна комісія районної ради  з питань планування, бюджету і фінансів.

Постійна комісія працює організовано та результативно. Про це свідчать проведені 27 засідань, на  яких розглянуто 57 питань.

Комісія завжди оперативно та відповідально погоджує питання, що стосуються внесення змін до бюджету. Це, в свою чергу, дає можливість швидко направляти кошти на вирішення першочергових потреб. Зокрема, у міжсесійний період спрямування вільних залишків коштів і коштів резервного фонду районного бюджету здійснюється саме за погодженням із постійною комісією районної ради з питань планування, бюджету і фінансів.

Хочу також відзначити плідну співпрацю комісії із фінансовим управлінням райдержадміністрації, практику залучення до обговорення бюджетних питань керівників інших структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, органів місцевого самоврядування, комунальних закладів районної ради.                                                       

Відповідно до пропозицій депутатів, при внесенні змін до районного бюджету на 2019 рік було розподілено понад 15 млн. грн вільного залишку та коштів від перевиконання доходної частини районного бюджету.

Зокрема, освітній галузі додатково були виділені кошти в сумі 6 млн. 346,5 тис. грн., які спрямовані на заробітну плату, продукти харчування, придбання підручників, енергоносіїв та паливно-мастильних матеріалів;

охороні здоров`я виділено 3 млн. 613,4 тис. грн на заробітну плату, медикаменти, продукти харчування, утримання установ охорони здоров’я, придбання комп’ютерної техніки;

соціальному  захисту спрямовано  1 млн. 984 тис. грн на  одноразову допомогу громадянам, які знаходяться в складних життєвих ситуаціях, допомогу учасникам АТО та членам їх сімей, фінансування громадських робіт, компенсацію на пільговий проїзд;

культурі надано 500 тис. грн на теплопостачаня, заробітну плату, книговидання;

фізичній культурі і спорту - 208, 1 тис. грн на утримання Драбівської дитячо-юнацької спортивної школи "Слов'яни" та стадіону "Колос"; надано субвенції  іншим  бюджетам – обласному та сільським, селищному на суму 5 млн. 84,7 тис. грн.

Районний бюджет на 2020 рік був одноголосно прийнятий на 40 черговій сесії районної ради у грудні минулого року.

Він, зокрема, передбачає видатки на основні галузі, які фінансуються за рахунок коштів районного бюджету з урахуванням державних субвенцій,  в сумі 98 млн. 420 тис. 209 грн.

На освіту в нинішньому році заплановано спрямувати 56 млн. 947,5 тис. грн., на охорону здоров’я – 9 млн. 821 тис. грн, соціальний захист та соціальне забезпечення – 6 млн. 562 тис. грн., на культуру і мистецтво – 6 млн. 600 тис. грн, інші видатки – 6 млн. 230,1 тис. грн.

При внесенні змін до районного бюджету за рахунок вільних залишків та коштів від перевиконання доходної частини районного бюджету у цьому році вже розподілено 7 млн. 696,4 тис. грн на вирішення найважливіших потреб: виплату заробітної плати обслуговуючому персоналу по галузі освіта та на виконання першочергових районних програм.

Детально зупинятися на роботі інших постійних комісій не буду, адже сьогодні на сесії розглядатиметься питання звітів постійних комісій районної ради про свою роботу. Хочу лише ще раз відзначити, що більшість депутатів з розумінням та відповідальністю ставились до своїх депутатських обов’язків, регулярно відвідували засідання постійних комісій, пленарних засідань, брали активну участь в обговоренні, вивченні питань та підготовці проектів рішень.

На демократичних засадах та відповідно до вимог чинного законодавства проводились засідання президії районної ради, на яких розглядались найгостріші питання, опрацьовувались  зауваження, пропозиції, висловлені членами постійних комісій, готувались узгоджені пропозиції і рекомендації, проекти рішень, що виносились на розгляд ради.

Впродовж звітного періоду відбулося 11 засідань президії районної ради, схвалено 180 рішень.

Всі питання, які виносились на розгляд сесії районної ради, були попередньо обговорені  президією районної ради та постійними комісіями.  

За відповідний період в межах повноважень мною видано 98 розпоряджень з основної діяльності та 123 - з питань кадрової роботи.

Ефективність діяльності районної ради залежить від злагодженості та професійності роботи її виконавчого апарату.

У апараті районної ради працює 9 посадових осіб, які забезпечували організаційну підготовку сесій, президії, постійних комісій, нарад, інших заходів, брали активну участь у опрацюванні різноманітних законопроектів та інших нормативних документів,забезпечували систематичне та оперативне оприлюднення і оновлення інформації про діяльність районної ради.

Як голова районної ради, разом з виконавчим апаратом завжди намагався забезпечити виконання положень регламенту районної ради щодо вчасного подання матеріалів на розгляд сесій, якісної підготовки документів.

Оголошення про скликання сесій завжди вчасно публікувалися у районній газеті "Драбівщина", розміщувалися на офіційному веб-сайті районної ради. Відповідно до вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" виконавчим апаратом районної ради на офіційному сайті районної ради публікувалися проекти рішень і пояснювальні записки їх авторів завчасно до початку роботи сесій районної ради.

На виконання вимог статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" результати поіменного голосування оприлюднювалися на сайті в день проведення сесії.

Значна увага приділялася здійсненню заходів щодо запобігання корупції серед працівників апарату та депутатів районної ради. Визначена уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції серед посадових осіб.

Відповідно до Закону України "Про запобігання корупції" та інших антикорупційних нормативно-правових актів, з метою реалізації державної політики у сфері боротьби з корупцією та постійного інформування працівників виконавчого апарату, депутатів районної ради щодо небезпеки корупції та її наслідків, розроблено План заходів щодо запобігання і протидії проявам корупції.

Постійно контролюється питанняподання електронних декларацій працівниками та депутатами районної ради. Депутатам районної ради надавалася значна методична та практична допомога по заповненню електронних декларацій. Дотримуються вимоги законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів, проводились організаційні та роз’яснювальні роботи із запобігання, виявлення і протидії корупції.

Значна увага працівниками виконавчого апарату приділяється роботі з документами. Загальне діловодство в апараті здійснюється у відповідності з вимогами інструкції з діловодства. За цей період до районної ради надійшло 1234 вхідних документів, направлено в різні установи, підприємства, організації 452 вихідних документів. Виконавчим апаратом вживалися заходи щодо їх своєчасного виконання.

Надзвичайно важливою ланкою діяльності районної ради і виконавчого апарату є робота із зверненнями громадян. Незважаючи на те, що затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом районної ради, такий прийом проводився щоденно.

Відповідно до Закону України "Про звернення громадян" робота із зверненнями  громадян  має  особливих  характер. Це один з напрямків роботи голови, апарату районної ради, основою якого має  були оперативність івчасність розгляду, об’єктивність і досконалість вивчення розгляду звернень, інформування по їх розгляду та вирішенню порушених питань. Конституційне право дозволяє громадянам здійснювати звернення в різних формах – усні, письмові, на особистих прийомах.

В основному на прийом зверталися пенсіонери, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, волонтери, учасники антитерористичної операції, їх рідні та переселенці. У заявах та пропозиціях порушувались питання соціального захисту, земельних відносин, поліпшення автобусного сполучення, надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та їх сім’ям, найбільш болюче – виділення матеріальної допомоги на лікування.

Протягом звітного періоду до районної ради надійшло 37 звернень. На особистому прийомі у керівництва ради побувало – 86 осіб. Індивідуальних звернень надійшло – 22, колективних – 15. Із поданих звернень – 31 заява, 6 – скарг.

За окремими графіками планувалися та проводилися виїзні прийоми за місцем проживання громадян. Всього  за звітний період проведено 15 таких прийомів у селах: Шрамківка, Безбородьки, Демки, Кононівка, Нехайки,  Перервинці, Свічківка, Білоусівка, Драбове-Барятинське, Кантакузівка, Бойківщина, Яворівка, Коломиці, Бирлівка, Ковалівка. Основні питання, з якими зверталися мешканці  в територіальних громадах стосувалися аграрної політики та земельних відносин, транспорту і зв’язку, ремонту автомобільних доріг,  соціального захисту.

Важливим чинником у забезпеченні ефективної роботи органів місцевого самоврядування є рівень освіченості та професійної підготовки працівників.

Я особисто з відзнакою закінчив Національну академію державного управління при Президентові України. А зараз є аспірантом кафедри парламентаризму та політичного менеджменту НАДУ.Успіхом вважаю, що двоє  сільських голів також закінчили Національну академію державного управління.

За сприяння районної ради 17 посадових осіб районної, сільської та селищної рад пройшли навчання на базі Черкаського центру підвищення кваліфікації та перепідготовки органів державної влади та місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.  

У травні 2019 року для представників місцевого самоврядування та державних службовців проведений тематичний семінар за участю викладачів кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії державного управління при Президентові України.

У липні минулого року відбулася робоча поїздка сільських голів, голів та старост об’єднаних територіальних громад Драбівського району до Батуринської ОТГ Чернігівської області. Делегація нашого району ознайомилася з функціональними особливостями роботи ОТГ  в умовах реформи місцевого самоврядування, а саме - наповненням бюджету, роботою медичної та освітньої галузей, діяльністю комунального підприємства, інвестиційними проектами, питаннями кадрового  забезпечення.

За ініціативи районної ради у листопаді 2019 року для бухгалтерів сільських рад, об’єднаних територіальних громад проведено виїзний тематичний семінар на тему: "Вирішення проблемних питань бухгалтерського обліку в органах місцевого самоврядування".

Працівники виконавчого апарату також надавали консультативно-методичну і практичну допомогу посадовим особам сільських, селищної рад.

Свою роботу районна рада завжди проводила відкрито. Основним засобом реалізації державної інформаційної політики для районної ради є офіційний сайт, де оперативно розміщується  інформація про  діяльність керівництва, матеріали про проблеми життєдіяльності, основні події суспільно-політичного та соціально-економічного життя району, інформаційно-роз’яснювальні матеріали для використання та багато іншої корисної інформації.

На сайті щодня публікуються новини, систематично подаються матеріали з питань, що розглядаються на сесіях районної ради. За звітний період розміщено  1338 інформаційних повідомлень та прес-релізів. Крім того до загального доступу громадян  став можливим 179 офіційних документів районної ради.

Діяльність ради висвітлюється також районною газетою "Драбівщина".

В інформаційно-політичному тижневику постійно друкуються матеріали про роботу органів місцевого самоврядування. До Дня місцевого самоврядування підготовлено спецвипуск районної газети.

Проводилися робочі зустрічі з керівниками та журналістами засобів масової інформації.

Районна рада підтримує плідну співпрацю із громадськими організаціями. За звітній період найбільш активна взаємодія відбувалася з керівництвом районної організації ветеранів, "Союзу Чорнобиль Україна", ветеранів Афганістану, "Фонду громади Драбівщини", Асамблеї інвалідів Драбівщини. На статутну діяльність громадських організацій у 2019 та 2020 роках із районного бюджету було виділено  415 тис.грн.

Значну увагу в роботі приділяв розвитку фізичної культури та спорту краю. Зокрема, проведенню Чемпіонату району з футболу, змагань серед юнаків та дорослих з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, діяльності федерації футболу Драбівщини, проведенню у 2019 році заходу "Найспортивніше село Драбівщини", організації участі збірної команди району в обласній Спартакіаді серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад.

В управлінні Драбівської районної ради знаходиться стадіон «Колос», тому щорічно з метою його належного утримання виділяються кошти районного бюджету, залучаються кошти соцекономрозвитку і селищного бюджету, спонсорські кошти.

Останні роки проводиться значна робота з відновлення стадіону «Колос», який є ареною для місцевих футбольних команд, спортивних змагань й постійних занять прихильників спорту.

За сприяння районної ради було профінансовано із держбюджету 900 тис. грн. для облаштування глядацьких трибун. Для завершення закупівлі глядацьких сидінь СТОВ «Придніпровський край» надало ще 120 тис. грн.

За підтримки депутатів районної ради та Драбівської селищної ради нещодавно придбано і встановлено спортивний майданчик  на суму близько 200 тис. грн.

Драбівська районна рада є співзасновником Драбівської дитячо-юнацької спортивної школи "Слов'яни". У школі займається 187 дітей, діє 3 відділення та 2 філіали в селах Кантакузівка і  Погреби.

За минулий рік школа підготувала 8 чемпіонів і призерів Черкаської області  та  8 чемпіонів і призерів  України. Вихованець  школи  Моісєєв Алєксєй став бронзовим призером Кубка Європи (Іспанія) серед дорослих  та  дворазовим володарем  Кубка Світу (Болгарія, Казахстан) по боротьбі самбо.

У 2020 році чемпіонами і призерами України стали Васільєв Віктор, Зінченко Яна, Шинкаренко Інна, які увійшли в основний склад збірної команди України з дзюдо. В лютому цього року був організований турнір на призи майстра спорту міжнародного класу Олени Стьопочкіної, в якому взяли участь 70 спортсменів школи, 30 з них стали чемпіонами та посіли перші місця.

Свою співпрацю із сільськими, селищною радами районна рада будувала на рівності, взаємопорозумінні, спільних інтересах, обов'язках і відповідальності перед виборцями.

За звітний період побував з  робочими поїздками в багатьох сільських радах, де мав змогу ознайомився із станом справ територіальних громад та сприяв вирішенню проблемних питань. Брав участь у проведенні загальних зборів громадян за місцем проживання та вітав зі святом - Днем села мешканців ряду населених пунктів.

Завершуючи свій виступ, хочу відзначити, що  робота Драбівської районної ради VII скликаннябула ефективною, депутатський корпус діяв згуртовано. Це дозволило нам приймати результативні рішення, які сприяли    виконанню   пріоритетних  завдань   та    забезпечили    комплексний соціально-економічний розвиток району, стабільну суспільно-політичну ситуацію.

Тому, користуючись нагодою, я хочу висловити щиру вдячність всім депутатам,  сільським головам, керівникам виконавчих органів влади, працівникам  районної  ради  за  підтримку  та взаєморозуміння  протягом  п'яти років роботи, за злагоджену та плідну співпрацю. Адже все позитивне, що зроблено нами – це колективна праця всіх.

Життя не завершуються 25 жовтня 2020 року. Розпочинається лише його новий етап. Переконаний – як би у кожного з нас не склалася подальша доля, ми і в майбутньому будемо працювати з повною віддачею сил на  благо територіальних громад  та  їх жителів.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація