Звіт голови районної ради про виконання повноважень за період з листопада 2016 по лютий 2018 року

16.02.18

ЗВІТ

голови районної ради Дзеги Володимира Дмитровича

про виконання повноважень

за період з листопада 2016 року по лютий 2018 року

Відповідно до пункту 17 статті 55 Закону  України  «Про місцеве самоврядування в Україні» звітую про виконання повноважень та свою діяльність на посаді  голови районної ради за період з листопада 2016 року по лютий 2018 року.

Перш за все, хочу зазначити, що районна рада, як орган місцевого самоврядування, представляє спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ Драбівського району. Тому все, що зроблено у звітному періоді, є результатом колективної праці кожного депутата, постійних комісій, президії районної ради, сесійної діяльності, роботи виконавчого апарату районної ради, співпраці з районною державною адміністрацією, сільськими, селищною радами, керівниками підприємств, установ і організацій та громадськістю району.

Як голова районної ради я прагнув організувати роботу так, щоб рада діяла законно, конструктивно і послідовно в межах Конституції, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад»,  «Про службу в органах місцевого самоврядування»,«Про доступ до публічної інформації», Регламенту Драбівської районної ради.

У своїй діяльності  керувався демократичними засадами, намагався забезпечити кожному депутату, незалежно від політичної приналежності, вільно висловлювати свою думку у сесійній залі; мати  рівні можливості щодо участі у дискусіях, обговоренні проектів рішень, які готуються для розгляду радою. Представникам громадськості також  неодноразово надавалася можливість висловити думку в ході проведення пленарних засідань сесій.

Районна рада, в першу чергу, прагнулабути відкритоюдо людей, намагалися організовували свою роботу таким чином, щоб депутати ухвалювали рішення, які є найбільш актуальними та необхідними для забезпечення кращого рівня життя громадян  району.

Так, спільно було вирішено ряд важливих завдань: придбано шкільний автобус для Драбово-Пристанційної загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. - 940 тис. грн.; проведено капітальний ремонт Драбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.Васильченка - гімназія» на суму 3,5 млн. грн.; придбано обладнання для загальноосвітніх шкіл району. На це використано 950 тис. грн.; відремонтовано дороги загального користування  на  суму  3,5 млн. грн. Хочу підкреслити, що питання ремонту доріг буде залишатися одним із  головних напрямків у  діяльності районної ради і в 2018 році.

Це лише кілька прикладів,  на розв'язанні яких була сконцентрована увага депутатського корпусу.

Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» чітко визначено повноваження голови районної ради щодо організації сесійної діяльності районної ради.

Виконавчим апаратом районної ради забезпечено своєчасну підготовку14 пленарних засідань ради. Всього депутатами розглянуто 206 питань та ухвалено 204 рішення.

Відповідно до змісту їх можна систематизувати за такими основними напрямами: бюджету та  соціально-економічного розвитку – 32; освіти, охорони здоров’я, культури, молодіжної політики та спорту – 36; управління майном районної комунальної власності – 36; правоохоронної діяльності, цивільного захисту та оборони 7; екології, користування надрами, лісового господарства – 4; дорожньої інфраструктури – 4; щодо організаційної роботи районної ради – 21; у сфері земельних відносин – 55.

Зважаючи на суспільно-політичні та соціально-економічні процеси, які відбувалися,зокрема,у нашому районі та державі в цілому, у звітному періоді на сесіях було ініційовано та підтримано 4 звернення депутатів, а саме:до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо підтримки торговельної блокади; до Президента України, Верховної  Ради України, Кабінету Міністрів України  щодо недопущення скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі; до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо ситуації навколо ПАТ «Черкасиобленерго»; до депутатського корпусу Черкаської обласної ради щодо сприяння у виділенні коштів на капітальний та поточний середній ремонт автодоріг у Драбівському районі.

На пленарних засіданнях районної ради також заслухано звіт голови районної державної адміністрації про виконання програм економічного і соціально – культурного  розвитку Драбівського району та делегованих районною радою повноважень, звіти керівників комунальних закладів районної ради, інформації керівників правоохоронних органів.

За відповідний період депутатами затверджено 23 районні програми, внесено зміни до 14.  Серед найважливіших: схвалено Програму економічного, соціального та культурного розвитку Драбівського району на 2017 рік; Програму фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять територією Драбівського району на 2016-2018 роки,комплексну програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Драбівському районі на 2017-2021 роки,районну цільову   Програму «Призовна дільниця» на 2017-2019 роки,

районну комплексну Програму щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2018-2022 роки.

Значна увага приділялась питанням гуманітарної сфери. Зокрема, прийнято районну цільову програму «Інноваційні  навчальні заклади Драбівщини» на період до 2020 року, районну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2017-2021 роки, Програму профілактики соціального сирітства на 2018 -  2020 роки, Програму розвитку галузі культури на території Драбівського району на 2018-2020 роки.

Усього ж на контролі депутатів районної ради перебуває 65районних програм, 16  з  яких потребує зняття з контролю або продовження терміну дії.

За минулий 2017рік за рахунок коштів районного бюджету профінансовано районних програм на загальну суму 8 млн. 853 тис. грн.

Найбільше  у  2017 роцівиділено коштів на: Програму фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять територією Драбівського району на 2016-2018 роки - 3 млн. 489,2 тис. грн.; районну комплексну Програму «Турбота» на 2014-2020 роки - 2 млн. 9,9 тис. грн.; районну цільову соціальну програму забезпечення пожежної безпеки на 2016-2020 роки  - 458,6 тис. грн.; Програму збереження архівних фондів у Драбівському районі на 2016-2020 роки – 380 тис. грн.; Програму фінансової підтримки філії «Драбівський райавтодор» дочірнього підприємства «Черкаський облавтодор» з утримання доріг загального користування в зимовий період на 2016 – 2018 роки - 226 тис. грн.; Програму забезпечення правопорядку в Драбівському районі на 2016-2020 роки – 150 тис. грн.

Предметом особливої уваги є реалізація Програми  надання депутатами районної ради одноразової  грошової допомоги громадянам за рахунок коштів районного бюджету на 2016 – 2017 роки.

Програма передбачає оперативне та ефективне забезпечення участі депутатів районної ради в житті територіальних громад, вирішення проблем виборців, зокрема надання матеріальної допомоги громадянам району, що знаходяться у складних життєвих ситуаціях.

Фінансування програми за звітний період дало змогу 183 жителям  району отримати допомогу на лікування та вирішення соціально-побутових проблем на загальну суму  208,7 тис. грн., що на 154,7 тис. грн. більше ніж у 2016 році.

Важливим напрямком роботи районної ради є управління майном районної комунальної власності, адже питання, які доводиться вирішувати досить непрості як з господарсько-економічної, так і юридичної точки зору.

На цей час в районній комунальній власності перебуває  91 об’єкт:   

89 бюджетних установ, з них: 46 заклади охорони здоров’я, 31 – освіти, 5 – культури, 2 – захисту населення, 5 – інших бюджетних установ та 2  госпрозрахункових підприємства.

Протягом звітного періоду відділом  з питань майна районної комунальної власності районної ради підготовлено 93 проектів рішень, 39 з яких стосувались майнових питань та 54 - затвердження нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Здійснено організаційні заходи щодо впорядкування технічної документації на нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ Драбівського району, виготовлено 7 технічних документацій на будівлі, а саме на: Бирлівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів; Демківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів; Митлашівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»; Перервинцівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»; Свічківський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»; Яворівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів; дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) загального розвитку «Сонечко» с. Рождественське.

У зв’язку з проведенням капітального ремонту внесено зміни в технічну документацію на будівлю районного Центру культури і дозвілля.

Також  оформлено 4 свідоцтва права власності на нерухоме майно   Золотоношківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Кантакузівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Погребської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Степанівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів. У 2018 році заплановано виготовити свідоцтва права власності на всі навчальні заклади, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Драбівського району.

Замовлено 2 технічні документації на земельні ділянки на яких знаходиться районний Центр культури і дозвілля та Погребська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Проведено тендерні закупівлі за переговорною процедурою на електроенергію та теплопостачання.

Відповідно до власних повноважень, районна рада вирішує питання щодо підбору та затвердження на посади керівників комунальних підприємств. За звітний період районною радою було продовжено 3 контракти.

Проводився моніторинг розміру та ставок орендної плати. Так, протягом 2017 року надходження від орендної плати становили 156, 2 тис. грн., що майже не змінились порівняно з минулим роком, оскільки термін  більшості договорів оренди діє і на сьогодні.

Станом на 1 січня 2018 року укладено 68 договорів оренди майна що є спільною власністю територіальних громад Драбівського району.

Протягом звітного періоду було проведено 3 конкурси на право укладання договорів оренди майна районної комунальної власності та підготовлено 21 договір про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю.

Значна увага приділялася утриманню та ремонту адміністративного приміщення  Будинку рад. Протягом року замінено 12 вікон на енергозберігаючі, відремонтовано санітарні вузли на 1 та 3 поверсі, проведено поточні ремонти ряду кабінетів та коридорів. Здійснено поточний ремонт даху адмінприміщення по вул. Молодіжна 1. Цю роботу плануємо продовжити і в 2018 році.

 

Основний акцент діяльності депутатів районної ради перенесений на роботу в постійних комісіях.  Саме в комісіях за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств, установ, організацій, комунальних закладів, виконавчого апарату районної ради попередньо детально вивчались усі питання, передбачені для розгляду на сесіях, не обмежуючись в часі, вносились пропозиції та зміни до проектів рішень.

Висновки та рекомендації постійних комісій щодо розглянутих питань виносились на розгляд пленарних засідань.

Постійні   комісії  дедалі  більше  виступають повноважними  організаторами  дій  районної  ради.  Саме  на  їх  засіданнях  на  конкретних  прикладах,  цифрах  і  фактах  формується  думка  депутатів  з  того  чи  іншого  питання,  пов’язаного  із  реальним  життям  територіальних  громад    на  місцях. 

Хочу відзначити активну участь депутатів районної ради VII скликання у засіданнях постійних комісій та якісне опрацювання ними проектів рішень.

Окрім того, у 2017 році була активізована робота щодо проведення виїзних засідань постійних комісій районної ради з метою об’єктивноговивчення проблемних питань на  місцях.

Безпосередню участь у формуванні бюджетного процесу району бере постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів (голова комісії Волошін  Анатолій  Федорович).

Постійна комісія працює злагоджено та результативно, про що свідчать проведені 22 засідання.

Узгодженість спільних завдань у фінансових питаннях дали можливість своєчасно прийняти районний бюджет на 2017 рік. Ним, зокрема, були передбачені видатки на освіту в сумі 73,5 млн. грн.,  охорону здоров`я   - 44,8 млн. грн., соціальний захист та соціальне забезпечення - 164 млн. грн., культуру і мистецтво – 10,2 млн. грн., фізичну культуру і спорт 765,3 - тис.грн.

Відповідно до пропозицій депутатів, при внесенні змін до районного бюджету на 2017 рік розподілено понад 22 млн. грн. вільного залишку та коштів від перевиконання дохідної частини районного бюджету.

Зокрема, освітній галузі додатково були виділені майже 4 млн. грн., які спрямовані на  заробітну плату, продукти харчування, придбання підручників, реконструкцію газових котелень шкіл району, придбання шкільного автобуса, ремонту даху Драбівського НВК; охороні здоров`я виділено 7,1 млн. грн. на   заробітну плату, медикаменти, продукти харчування, утримання установ охорони здоров’я, придбання та ремонт медобладнання; соціальному  захисту спрямовано 1,8 млн. грн. на  одноразову допомогу громадянам, які знаходяться у складних життєвих ситуаціях, допомогу учасникам АТО та членам їх сімей, фінансування громадських робіт, компенсацію на пільговий проїзд; культурі надано 602 тис. грн. на капітальний ремонт приміщення районного Центру культури і дозвілля, поповнення бібліотечних фондів, заробітну плату; фізичній культурі і спорту – 611,7 тис. грн. на поточний ремонт адмінприміщення фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос», заробітну плату, енергоносії; надано субвенції  іншим  бюджетам – обласному та сільським, селищним на суму 6 млн. 426 тис. грн.

Зокрема, обласному бюджету надано субвенції в сумі 800 тис. грн. для реалізації заходів обласної програми фінансування ремонту доріг  державного і місцевого значення, які проходять територією Черкаської області та 500 тис. грн. на виконання рішення Господарського суду Черкаської області від 29.02.2016 у справі № 925/77/16 на об’єкт "Газифікація смт. Шрамківка Драбівського району".

Також виділено 571,8 тис. грн. на придбання ангіографічного обладнання для Черкаського обласного кардіологічного центру.

167 тис. грн. надано Чорнобаївському бюджету  на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуції, яка склалася  1 липня 2017 року.

В цілому формування показників районного бюджету - це завжди складний і відповідальний процес.

Районний бюджет на 2018 рік пройшов широке обговорення й погодження з громадськістю району та був одностайно прийнятий на 23 черговій сесії районної ради у грудні минулого року.

Він, зокрема,  передбачає видатки на основні галузі, які фінансуються за рахунок коштів районного бюджету з урахуванням державних субвенцій,  в сумі 314 млн. 184 тис. 661 грн.

На освіту буде спрямовано понад 86 млн. грн., на охорону здоров’я –43,1 млн. грн, соціальний захист та соціальне забезпечення – 166,8 млн. грн., на культуру і мистецтво – 6,3 млн. грн., на фізичну культуру і спорт – 1,2 млн. грн., інші видатки – 10,6 млн. грн.

На сьогоднішній сесії при внесенні змін до районного бюджету за рахунок вільних залишків на початок року планується розподілити близько 10 млн. грн. з метою вирішення першочергових потреб району.

Детально зупинятися на роботі інших постійних комісій не буду, адже голови постійних комісій щороку звітуються про роботу підпорядкованих їм комісій на сесії районної ради.

На демократичних засадах та відповідно до вимог чинного законодавства проводились засідання президії районної ради, на яких розглядались найгостріші питання, опрацьовувались зауваження, пропозиції, висловлені членами постійних комісій, готувались узгоджені пропозиції і рекомендації, проекти рішень, що виносились на  розгляд  ради.

Впродовж   звітного  періоду відбулося 13 засідань президії районної ради, схвалено  201 рішення.

Всі питання, які виносились на розгляд сесії районної ради, були попередньо розглянуті президією районної ради та постійними комісіями.

За звітний період в межах повноважень мною видано59 розпоряджень з основної діяльності та   90 - з питань кадрової роботи.

Ефективність діяльності районної ради залежить від злагодженості та професійності роботи її виконавчого апарату.

У апараті районної ради працює 10 посадових осіб, які в повному обсязі забезпечували організаційну підготовку сесій, президії, постійних комісій, нарад, інших заходів, брали активну участь у опрацюванні різноманітних законопроектів та інших нормативних документів, забезпечували систематичне та оперативне оприлюднення і оновлення інформації про діяльність районної ради.

Відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» в раді розроблено порядок подачі запитів на інформацію, їх форми, закріплено відповідальних працівників. Загалом за цей час працівниками виконавчого апарату районної ради опрацьовано 12 інформаційних запитів про

доступ до публічної інформації, що були розглянуті у встановлені законом терміни.

Як голова районної ради, разом з виконавчим апаратом завжди намагався забезпечити виконання положень регламенту районної ради щодо вчасного подання матеріалів на розгляд сесій, якісної підготовки документів. Розпорядження про скликання сесій завжди вчасно публікувалися у районній газеті «Драбівщина», розміщувалися на офіційному сайті районної ради.

Відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» виконавчим апаратом районної ради на офіційному сайті районної ради розміщувались матеріали з проектами рішень і пояснювальними записками їх авторів завчасно до початку роботи сесій районної ради. А на виконання вимог статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» результати поіменного голосування оприлюднювалися на сайті районної ради в день проведення сесії.

Значна увага приділялася здійсненню заходів щодо запобігання і протидії корупції серед працівників апарату районної ради. Зокрема, визначено уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції серед посадових осіб.

На контролі питання подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за новою електронною системою подання та  оприлюднення декларацій.

У грудні 2016 року було організовано та проведено навчання з питань електронного декларування, розміщено інформацію на офіційному веб-сайті районної ради, чим  забезпечено своєчасну  поінформованість посадових осіб місцевого самоврядування районної ради та депутатів районної ради. Надавалася значна методична та практична допомога депутатам районної ради по заповненню електронних декларацій.

Дотримувалися також вимоги законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів, вживалися заходи щодо виконання Закону України «Про очищення влади».

За цей період до  Драбівської районної ради надійшло 1377 вхідних документів, направлено в різні установи, підприємства, організації  544 вихідних документів.Виконавчим апаратом  проводилася робота щодо їх своєчасного виконання.

Особливе місце серед напрямів діяльності голови районної ради відведено організації роботи з розгляду звернень громадян, їх особистого прийому керівництвом ради.

Мною проводився прийом громадян не лише у чітко визначені графіком дні, але і при необхідності - щоденно.

Усього впродовж звітного періоду до районної ради надійшло 58 звернень, з них письмових - 36. На особистому прийомі у керівництва районної ради побувало - 22 особи. Індивідуальних звернень надійшло - 40, колективних - 18. Із поданих звернень - 40 заяв, 10 - скарг, 3 - пропозиції.

Найактуальніші питання, які порушують у зверненнях громадяни, стосуються: соціального захисту (надання матеріальної допомоги на лікування, вирішення соціально-побутових проблем), земельних відносин (оформлення державних актів на землю, розрахунки за здані в оренду земельні паї, індивідуальне землекористування), питання автобусного сполучення, роботи закладів освіти.

Вважаю, що головним критерієм у роботі із зверненнями громадян є зменшення кількості скарг та повторних звернень. Важлива роль у цьому належить депутатам районної ради, які повинні активізувати роботу по вирішенню проблемних питань на місцях у населених пунктах, де безпосередньо мешкають наші виборці.

За окремими графіками плануються та проводяться виїзні прийоми за місцем проживання громадян. Всього у звітному періоді проведено  22  таких прийомів у селах: Шрамківка, Перервинці, Свічківка, Безпальче, Драбове-Барятинське, Левченки, Криштопівка, Демки, Остапівка, Нехайки, Митлашівка, Бирлівка, Погреби, Бойківщина, Коломиці, Безбородьки, Великий Хутір, Рождественське, Жорнокльови, Ковалівка, Рецюківщина, Яворівка.  Основні питання, з якими зверталися мешканці району  в територіальних громадах стосувалися аграрної політики та земельних відносин, транспорту і зв’язку,  соціального захисту. Але люди мало ходять на прийом.

З метою заохочення сільських рад до розвитку своїх територій,  залучення громад до активного вирішення питань соціально-економічного розвитку населених пунктів, поширення кращого досвіду та відповідно до рішення районної ради, у лютому 2017 року в районі проведено конкурс на кращу сільську раду, за результатами роботи у 2016  році.

 До рішення районої ради «Про щорічний районний конкурс на кращу сільську раду» в лютому 2017 року було внесено зміни згідно з якими збільшено грошові премії для відзначення переможців.

Кращими у конкурсі стали  - Білоусівська сільська рада, яка зайняла І місце (10000 грн.), Драбове-Барятинська та Золотоношківська сільські ради розділили ІІ місце (по 7000 грн.) і ІІІ місце посіли Степанівська та Свічківська сільські ради ( по 5000 грн.).

Великого значення у своїй роботі надаю навчанню та підвищенню рівня  професійних знань.

За сприяння районної ради 22 посадові особи районної, сільських та селищної рад пройшли навчання на базі Черкаського центру підвищення кваліфікації та перепідготовки органів державної влади та місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Троє сільських голів стали студентами Національної академії державного управління при Президентові України та Міжрегіональної Академії Управління персоналом.

З метою підвищення рівня обізнаності депутатів, керівників органів місцевого самоврядування району, працівників виконавчого апарату районної, сільських, селищної рад у грудні 2016 року проведено виїзний короткостроковий навчальний семінар, під час якого були розглянуті актуальні питання  антикорупційного законодавства України, електронного декларування та фінансового контролю.

Керівники територіальних громад району у квітні минулого року з робочою поїздкою побували в м. Хотин Чернівецької області. Головною метою поїздки було налагодження взаємодії та співпраці з органами місцевого самоврядування Хотинського району, ознайомлення з діяльністю об’єднаних територіальних громад.

У серпні 2017 року для сільських голів був проведений виїзний семінар на тему: «Актуальні питання реалізації повноважень органів місцевого самоврядування», під час якого  вони  ознайомилися з роботою 5 територіальних громад - Бойківщинської, Мехедівської, Богданівської, Білоусівської та Драбове-Барятинської.

За ініціативи районної ради у вересні 2017 року викладачами Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів на базі Михайлівської сільської ради проведено виїзний короткостроковий семінар для секретарів сільських, селищної рад.

Працівники виконавчого апарату також надавали консультативно-методичну і практичну допомогу посадовим особам сільських, селищної рад, у тому числі з виїздом на місця.

Значна увага районної ради за звітний період спрямовувалася на надання підтримки жителям нашого району - учасникам Антитерористичної операції на Сході України.

Представники громадських організацій, територіальних громад Драбівщини, учні, волонтери продовжували проводити роботу по збору та відправці продуктів, ліків, засобів гігієни, вітальних листівок для військовослужбовців, які захищають незалежність України.

За сприяння районної ради постійно організовувалися поїздки до наших земляків у зону проведення АТО.

Хочу відзначити, що районна рада веде свою роботу відкрито і прозоро. Для спілкування депутатів та керівництва районної ради з виборцями налагоджена взаємодія з редакціями районного інформаційно-політичного тижневика «Драбівщина» та радіомовленням. У газеті друкуються цікаві для читачів рубрики про діяльність органів місцевого самоврядування «Життя територіальної громади від А до Я», «З перших вуст», «Місцева влада».

Підготовлено 2 спецвипуски районної газети, де надруковано 29 матеріалів про роботу органів та представників місцевого самоврядування. Також регулярно здійснюється зв'язок із працівниками обласних та, за потреби,  всеукраїнських електронних та друкованих засобів масової інформації  з метою об`єктивного висвітлення подій у Драбівському районі.

Депутати та керівництво районної ради неодноразово давали інтерв’ю, коментарі стосовно різних питань життєдіяльності району, зокрема, друкувалися в газетах «Драбівщина», «Черкаський край» та інтернет-виданні УНН-ЦЕНТР,  транслювалися на каналі «Телекомпанія Рось» .

У минулому році з метою вдосконалення процедури звернення до районної  ради  на  офіційному веб-сайті встановлено додатковий модуль «Електронні петиції», який дає змогу громадянам звертатися до Драбівської  районної  ради через офіційний веб-сайт та здійснює збір підписів на підтримку електронної петиції.

На сайті районної ради фактично щодня розміщується інформація стосовно діяльності районної ради VІІ скликання, систематично подаються матеріали з питань, що розглядаються на сесіях районної ради.

Водночас доступ до публічної інформації забезпечується шляхом систематичного та оперативного оприлюднення інформації на офіційному веб-сайті районної ради: за звітний період розміщено 586 інформаційних повідомлень та прес-релізів.

Налагоджено тісну співпрацю із депутатами Черкаської обласної ради – Буцьком Сергієм Антоновичем, Коротковим Олександром Григоровичем, Бачинською Іриною Ігорівною, Плічком Григорієм Івановичем.

Саме завдяки їх фінансовій підтримці виділялися кошти жителям району на лікування. Також вдалося провести: ремонти дошкільних навчальних закладів сіл Мехедівки, Безбородьок, Рождественського, Бойківщини; заміну віконних блоків у навчально-виховному комплексі «Драбівська загальноосвітня школа І – ІІІ ст. ім. Васильченка – гімназія» і в Михайлівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.; капітальний ремонт даху Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.; ремонт спортивної зали районного Центру культури і дозвілля; закупівлю медобладнання і ремонту Білоусівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

За сприяння народного депутата України Володимира Володимировича Зубика у минулому році понад 8,5 мільйонів субвенції з державного бюджету виділено на соціально-економічний розвиток району, зокрема, на: ремонт даху у приміщенні районного Центру культури і дозвілля; ремонт кухні Центру розвитку дитини «Сонечко» (смт Драбів); заміну віконних та дверних блоків у медичних, навчально-виховних та культурних установах району; придбання спортивних майданчиків; відновлення вуличного освітлення у ряді населених пунктів.

Завдяки допомозі народних депутатів України із фракції Радикальної партії Олега Ляшка  проведено утеплення фасаду Шрамківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст., придбано комп’ютери для  Драбівського і Ковалівського НВК та Шрамківської ЗОШ.

У звітному періоді районна рада підтримувала плідну співпрацю із громадськими організаціями. На їхню статутну діяльності у минулому році із районного бюджету було виділено  467,4 тис. грн.

Одним із важливих напрямків є робота із районною організацією ветеранів.

Систематично організовуються заходи з ветеранським активом району, надається підтримка діяності організації. На сьогодні вже традиційними стали вітання ветеранів-ювілярів Драбівщини. В 2017 році спільно з районною радою організовано та проведено: відзначення 30 – річчя районної ветеранської організації; зустріч ветеранів педагогічної праці; обмін досвідом волонтерської роботи Гребінківської та Драбівської ветеранських організацій; поїздка ветеранського активу до Верховної Ради України; участь делегації ветеранів в урочистих заходах з нагоди 30-річчя Чорнобаївської та Смілянської районних організацій ветеранів.

Значну увагу в роботі приділяв розвитку фізичної культури та спорту краю. Зокрема, проведенню Чемпіонату району з футболу, змагань з міні-футболу, волейболу, діяльності федерації футболу Драбівщини, проведенню заходу «Найспортивніше село Драбівщини». Спортивна команда Кантакузівки як переможець районних змагань, взяла участь в обласних змаганнях "Найспортивніше село Черкащини",  де виборола шосте загальнокомандне місце.

Драбівська районна рада є співзасновником Драбівської дитячо-юнацької спортивної школи «Слов'яни». У 2017 році в школі займалася 181 дитина, діяло 3 відділення та 4 філіали в селах Кантакузівка, Погреби, Мойсівка, Білоусівка. Спортсмени закладу брали активну участь в обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях. За минулий рік підготовлено 25 чемпіонів і призерів області, 15 чемпіонів та призерів України з боротьби дзюдо.

Хочу наголосити, що співпрацю із сільськими, селищною радами районна рада будує на взаємопорозумінні, спільних інтересах, обов'язках і відповідальності перед виборцями.

За звітний період  побував із  робочими поїздками в більшості сільських рад, у ході яких ознайомився із станом справ територіальних громад району та сприяв вирішенню проблемних питань.

У 2017 році брав участь у проведенні загальних зборів громадян за місцем проживання у 8 селах району, привітав зі святом - Днем села мешканців 10 населених пунктів.

У рамках стислого звіту не можливо розповісти про все, зроблене районною радою. В ньому знайшла своє відображення найбільш важлива, на мій погляд, частина справ.

Хочу запевнити, що районна рада і я особисто були і будуть відкритими для спілкування, дискусій, об’єктивних зауважень та ділових пропозицій. Ми готові співпрацювати з усіма, хто прагне конструктивної роботи та має слушні пропозиції щодо дій, спрямованих покращення розвитку нашого району.

Я розумію, що в районі ще є чимало невирішених питань. Але для кожного із нас не існує важливішої мети, ніж турбота про людей, їхній добробут та достойний рівень життя. Тому вважаю, що районна рада й надалі буде діяти в першу чергу в інтересах жителів Драбівського краю, вирішення їх ключових проблем.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація