Звернення щодо сприяння у виділенні коштів на ремонт автодороги Драбів Золотоноша

21.12.18

ЗВЕРНЕННЯ 

депутатів Драбівської районної ради до Кабінету Міністрів України, Державного агентства автомобільних доріг України, керівників депутатських фракцій Верховної Ради України, народних депутатів України Ляшка О.В., Зубика В.В., Черкаської обласної державної адміністрації щодо сприяння у виділенні коштів на поточний середній ремонт автодороги М-03 Т-24-09  Драбів-Золотоноша

Протяжність автомобільних доріг загального користування на території Драбівського району складає 308,2 км. Всі дороги, які є в районі, на даний час перебувають у вкрай незадовільному стані. Близько 70 відсотків покриття доріг вражені ямковістю та іншими деформаціями. Капітальний ремонт не проводився упродовж тривалого часу, що створює реальну загрозу безпеці дорожнього руху.

Основною дорогою, що проходить через Драбівський район, є дорога державного значення Т-24-09 Драбів – Золотоноша, на яку припадає основний потік автотранспорту, в тому числі і важковагового. Протяжність даної дороги в адміністративних межах Драбівського району становить 50,7 км.

Депутати Драбівської районної ради, громадськість неодноразово зверталися до Кабінету Міністрів України, Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської обласної ради, Служби автомобільних доріг у Черкаській області з приводу питання ремонту даної дороги, але отримували відписки. Відремонтовано лише 120 м дороги за кошти районного бюджету, решта дороги залишається у вкрай незадовільному аварійному стані.

Для покращення стану автомобільних доріг у районі затверджена рішенням районної ради від 22.06.2016 №7-2/VІ Програма розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт пов’язаних із будівництвом, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Драбівському районі на 2016-2018 роки, на виконання якої у 2018 році із районного бюджету виділено  2145,0 тис. грн. На Програму фінансової підтримки філії «Драбівський райавтодор» дочірнього підприємства «Черкаський облавтодор» з утримання автомобільних доріг загального користування державного значення в межах Драбівського району на 2016 – 2020 роки у нинішньому році виділено 545,0 тис.грн.

На виготовлення проектної документації на поточний – середній ремонт автомобільної дороги державного значення Т-24-09 /М-03/ Драбів-Золотоноша на ділянці км 8 + 000 – км 14 + 000  виділено 199,2 тис. грн.

Тобто район намагається вирішувати дане питання в межах повноважень і фінансових спроможностей.

Наразі відомо, що на ремонт вище вказаної дороги (відрізок протяжністю 6 км) з державного бюджету виділено 101 млн. грн., відомо фірму, яка виграла тендер і мала б вже здійснювати ремонт дороги Т-24-09, – це «Росдорстрой». Проте ремонтні роботи на вказаній ділянці дороги у 2018 році не проводились.

Зважаючи на численні скарги учасників дорожнього руху стосовно вкрай незадовільного стану покриття автомобільних доріг загального користування, які знаходяться в адмінмежах району, що на окремих ділянках створює небезпечні умови для учасників дорожнього руху, призводить до пошкоджень транспортних засобів і аварійних ситуацій, – питання проведення ремонту вказаної дороги потребує невідкладного вирішення.

Жителями району проводилися акції протесту 9 та 17 вересня 2018 року – перекриття дороги державного значення Т-24-09 та 17 вересня 2018 року – перекриття дороги /М-03/ Київ-Харків-Довжанський. Але дані акції не дали жодних результатів.

Просимо Вас сприяти виділенню коштів на ремонт вище вказаного відрізка дороги та на поточний середній ремонт всіх ділянок  дороги Т-24-09 Драбів – Золотоноша в межах Драбівського району.

Сподіваємося на Ваше розуміння та дієву підтримку у вирішенні порушеного питання.

Схвалено на 32-й черговій сесії

Драбівської районної ради

VІI скликання 21 грудня  2018 року

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація