Звернення щодо діяльності голови Драбівської районної державної адміністрації

24.11.17

Президенту України

Порошенку Петру Олексійовичу

Прем’єр-міністру України

Гройсману Володимиру Борисовичу

Голові Черкаської обласної державної адміністрації

Ткаченку Юрію Олеговичу

Керівнику фракції Радикальної партії у Верховній Раді України

Ляшку Олегу Валерійовичу

Народному депутату України

Вовку Віктору Івановичу

 

Драбівська районна державна адміністрація Черкаської області на чолі з головою Іваном Володимировичем Гайдаєм  не вживає належних заходів для стабілізації на Драбівщині соціально-економічної ситуації та  вирішення  нагальних проблем, що турбують жителів району.Натомість   всі свої зусилля Гайдай Іван Володимировичспрямовує на дискредитаціюДрабівської районної ради в особі голови Дзеги Володимира Дмитровича, обраного від Радикальної партії Олега Ляшка, а також у постійних спробах знищити в Драбівському районі реальне самоврядування та узурпувати владу.

Звертаємо Вашу увагу на те, що голова Драбівської районної державної адміністрації Гайдай Іван Володимирович систематично порушує законодавство, зловживає службовим становищем, перевищує службові повноваження, не дотримується правил поведінки державного службовця та етичних норм поведінки.З приводу таких дій Гайдая Івана Володимировича фракція Радикальної партії Олега Ляшка в Драбівській районній раді звертається до Вас з проханням покласти край такому ганебному керівництву у районі військового пенсіонера Гайдая І.В. Адже замість конструктивної та злагодженої співпраці, виконання делегованих районною радою повноважень, про що він заявляв після призначення на посаду, іде планомірна узурпація влади, що проявляється наступним чином:

1.      Недотриманні норм п. 1, 2, 3, статті 2 Закону «Про місцеві державні адміністрації», що полягає в порушенні законності, додержанні прав і свобод громадян, в невиконанні державних і районних програм соціально-економічного розвитку.

2.      Порушенні п. 6 статті 2, який говорить про взаємодію райдержадміністрацій з органами місцевого самоврядування. Натомість вольовим рішенням він заборонив своїм структурним підрозділам будь-які стосунки з районною радою без його дозволу.

3.      Незадовільно реалізує, як керівник виконавчого органу влади делеговані Драбівською районною радою повноваження.

4.      Вчинив злочин проти правосуддя, порушивши ст. 382 Кримінального кодексу України, незважаючи на те, що був ознайомлений з двома виконавчими листами, два місяці ухилявся від виконанння постанови Черкаського окружного адміністративного суду від 08.06.2017 по справі №823 / 628/ 17

5.       Ігнорує свої повноваження передбачені ст. 31 «Закону України про місцеві державні адміністрації» про те, що голови місцевих державних адміністрацій сприяють органам виконавчої влади у виконанні покладених на ці органи завдань.

6.      18.10.2017 Гайдай І.В. намагався подати на розгляд засідання президії Драбівської районної ради сфальсифіковане рішення комісії з питань планування бюджету і фінансів від 13.10.2017 «Про внесення змін до районного бюджету», одноосібно змінивши суми видатків на свій розсуд.

7.      Голова Драбівської РДА  вчиняв адміністративні правопорушення стосовно Скопич Оксани Василівни, керівника архівного відділу, депутата районної ради від Радикальної партії Олега Ляшка, вона була примусово відправлена у відпустку без збереження заробітної плати.  Він поставив собі за мету у будь-який спосіб звільнити її із займаної посади. На підставі неправдивих, надуманих доповідних записок, написаних за вказівкою пана Гайдая безпосередньо підпорядкованими та довіреними йому особами   видано безпідставне розпорядження від 19.10.2017 № 81-к «Про відкриття дисциплінарно провадження щодо Скопич О.В.»

8.      Жодного разу протягом перебування на цій посаді Гайдай І.В. не збирав наради з товаровиробниками, які є основними платниками податків у районі, натомість йде постійний і необгрунтований адміністративний тиск на голів сіл, директорів шкіл, лікарів, шкільних кухарок, які за якимось показниками не влаштовують керівника району.

Депутати фракції Радикальної партії Олега Ляшка стурбовані тим, що подібні дії можливі у владі, яка постала на крові Майдану. Просимо втрутитись у ситуацію, яка склалася у Драбівському районі Черкаської області. Ми обурені тим, що останнім часом з боку керівництва РДА почастішали спроби прямого втручання в діяльність органів місцевого самоврядування та ганебні спроби повернення часів і методів роботи партії регіонів.Звертаємо увагу, що монополізація влади однією особою, а також намагання узурпувати владу навіть в масштабах одного району, може мати погані наслідки для всіх, хто підтримує таку політику. І нещодавно ми вже мали можливість в цьому переконатися.  Отож, не варто випробовувати терпіння народу і провокувати його на нові Майдани та Революції! Слава Україні!

Фракція Драбівської районної організації політичної партії «Радикальна  партія Олега Ляшка»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація