Звернення депутатів районної ради щодо сприяння у виділенні коштів на ремонт автодоріг у районі

19.10.17

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Драбівської районної ради до депутатського корпусу Черкаської обласної ради щодо сприяння у виділенні коштів на капітальний та поточний середній ремонт автодоріг у Драбівському районі

Протяжність автомобільних доріг загального користування на території Драбівського району складає 308,2 км, які знаходяться на балансі Служби автомобільних доріг у Черкаській області. Всі дороги, які є в районі, на даний час перебувають у вкрай незадовільному стані.

Для покращення стану автомобільних доріг у районі прийнята та реалізується Програма розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт пов’язаних із будівництвом, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Драбівському районі на 2016-2018 роки, затверджена рішенням районної ради від 22.06.2016 №7-2/VІ.

Для проведення поточного ремонту автомобільних доріг загального користування Драбівського району за рахунок районного, сільських, селищних бюджетів було виділено 3,4 млн.грн. Обласному бюджету на поточний ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення, а саме черкаського мосту через Дніпро, виділено із районного бюджету 800 тис.грн. На виготовлення проектної документації на поточний – середній ремонт автомобільної дороги державного значення Т-24-09 /М-03/ Драбів-Золотоноша на ділянці км 8 + 000 – км 14 + 000  виділено 199,2 тис.грн.

Філією «Драбівський райавтодор» дочірнього підприємства «Черкаський облавтодор» станом на 1 жовтня 2017 року освоєно 2,1 млн. грн.

Зважаючи на численні скарги учасників дорожнього руху стосовно вкрай незадовільного стану покриття автомобільних доріг загального користування району, що на окремих ділянках створює небезпечні умови для учасників дорожнього руху та призводить до пошкоджень транспортних засобів, проведення ремонту доріг у Драбівському районі потребує невідкладного вирішення.

З метою забезпечення безпечних та комфортних умов руху для користувачів автомобільних доріг у районі, просимо Вас:

1. Сприяти виділенню коштів з державного бюджету на ремонт дороги державного значення Т-24-09 /М-03/ - Драбів-Золотоноша на ділянці км 8 + 000 – км 14 + 000 та Т-24-09 /М-03/ - Драбів-Золотоноша від 30 до 33 км.

2. Просимо виділити кошти по співфінансуванню на поточний ремонт обласної дороги місцевого значення Драбів – Білоусівка О – 240 -210.

Сподіваємося на ваше розуміння та підтримку у вирішенні важливого для Драбівського району питання.

Прийнято на 21-й позачерговій сесії

Драбівської районної ради

VІI скликання 18 жовтня  2017 року

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація