Виступ голови районної ради з нагоди Дня медичного працівника

15.06.18

Шановні працівники медичної галузі, гості та всі присутні!

Мені вже вкотре з приємністю хочеться привітати вас із вашим професійним святом – Днем медичного працівника.

У червні цвітуть троянди

І вабить півоній цвіт…

У медиків нині свято,

Якому багато літ…

Хотілося б кожним словом

У помислах і ділах

Вам всім побажать здоров’я

Й поваги на всіх шляхах.

Адже що є благороднішим за працю лікаря, фельдшера, медичної сестри, молодшої медичної сестри – усіх, хто дбає про людей, недосипаючи ночей, не рахуючись із часом, душею і серцем переживаючи кожне людське горе, біль і страждання!

Спасибі Вам за руки золоті,

За щиру посмішку і теплоту очей,

За те, що Ви в негоду, дощ і сніг

На крилах летите, щоб рятувать людей

Життя ніколи не було легким. Воно завжди сповнене всіляких несподіванок та негараздів, приємних і неприємних сюрпризів. Та в основі усього лежить найголовніше – здоров’я. Здоров’я вимагає нині немалих коштів, а реформування медичної галузі «топчеться на місці», залишаючи по собі багато запитань і, на жаль, претензій, а то й незадоволення. І все списують на лікаря, який часто не в силах виконати свій професійний обов’язок, хоч як би того й хотів.

На святкову заході в області ваш обласний керівник пан Лобас сказав чудові слова, що жодні зміни, реформування не може відбутися без вас, дорогі медики.     

Отож, дуже цінно, коли лікар

Уміє вислухать, порадить і розрадить,

Уміє душу зболену зцілити,

Ще вміє негаразди всі загладить,

Навчає вас, як вижити і жити!

У чудовій статті головного лікаря Світлани Бойко, яку надрукувала наша рідна газета «Драбівщина» грунтовно розкрито всі проблеми медичної галузі району, а їх багато, так як і перепон на шляху поступу. Але ж сенс нашого буття у подоланні всіх труднощів, у зборенні негараздів.

Як керівник представницького органу влади розумію, що медична галузь району – це складний і багатоаспектний механізм, яким нелегко управляти. Адже це сотні працюючих і кожен повинен вчасно отримати заробітну плату, це сотні пацієнтів – і кожен повинен отримати якісну медичну допомогу.

Я пишаюся, що 22 працівники медичної галузі району поєднують основну роботу із депутатською діяльністю. Запевняю, що проблеми медицини є і завжди будуть пріоритетними серед тих, які вирішує районна влада.

Уже в 2018 році на охорону здоров’я виділено 47657, 1 тис. гривень, в тому числі: на заробітну плату, енергоносії, предмети , медикаменти, продукти харчування. 2216, 4 тис. виділено на придбання комп’ютерної техніки, на ремонт та санітарний транспорт.

Нині проводиться масштабна реформа системи охорони здоров’я, яка торкається всіх рівнів. Сподіваємося, що ситуація зміниться на краще, і ми отримуватимемо якісні медичні послуги, а медичні працівники – гідну винагороду за свою працю.

Шановні працівники і ветерани системи охорони здоров’я!

Хай квіти осипають Ваш благородний шлях

І множаться діла, освячені руками.

Пишається хай вами історія в віках,

Як символом добра й заслуженої слави!

Зі святом! Щастя вам і добра!

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація