Стратегія роботи райради

ЗАТВЕРДЖУЮ

                                    Голова Драбівської районної ради

                           В. Дзега

«17» січня 2019 року

Стратегія роботи

районної ради на 2019 рік

 

І. Загальні положення

1. Забезпечення належної організаційної, правової, інформаційної, аналітичної діяльності районної ради, здійснення взаємодії з органами виконавчої влади, органами та посадовими особами місцевого самоврядування, громадськістю.

2. Покращення роботи працівників виконавчого апарату районної ради з метою своєчасної та належної підготовки засідань сесій районної ради, президії, постійних комісій районної ради та питань, що виносяться на їх розгляд.

3. Здійснення дієвого контролю за прийнятими радою рішеннями.

4. Реалізація Програми підтримки місцевого самоврядування Драбівського району на 2014 – 2020 роки, яка сприятиме створенню належних умов для підвищення ефективності діяльності місцевих рад Драбівського району, забезпеченню належного управління майном районної комунальної власності, вивченню та впровадженню кращого досвіду в сфері розвитку місцевого  самоврядування.

5. Продовження проведення ремонту Будинку рад.

 

ІІ. Інформаційно-аналітична робота

1. Всебічне сприяння підняттю іміджу районної ради.

2. Висвітлення роботи районної ради та депутатів районної ради.

3. Співпраця із засобами масової інформації.

4. Надання інформаційних матеріалів на сайт обласної ради.

 

ІІІ. Організаційна, правова та кадрова робота

1. Проведення індивідуальних навчань із головами, секретарями сільських, селищної рад, депутатами районної ради щодо надання методичної допомоги по заповненню електронних декларацій та вивчення законодавства України про запобігання корупції.

2. Організація та проведення семінарів-навчань щодо дотримання вимог Порядку ведення особових справ в органах місцевого самоврядування, робота над виправленням помилок, що найчастіше допускаються в роботі, вивчення нового Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (в разі прийняття).

3. Проведення виїзних семінарівіз головамита секретарямисільських, селищноїрад.

4. Забезпечення участі працівників виконавчого апарату районної ради, посадових осіб сільських та селищної рад у навчальних семінарських заняттях, курсах підвищення кваліфікації на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій, Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та Київському національному університеті внутрішніх справ України.

5. Удосконалення роботи із зверненнями громадян. Збільшення кількості виїзних прийомів громадян за місцем їх проживання, підвищення відсотку вирішення проблем на місцях.

6. Робота над Програмою надання депутатами районної ради одноразової грошової допомоги громадянам за рахунок коштів районного бюджету.

 

ІV. Питання управління майном районної комунальної власності.

1. Виготовлення технічної документації на земельні ділянки на яких розміщене нерухоме майно, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Драбівського району.

2. Оформлення права власності на нерухоме майно, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Драбівського району.

3.Організація та забезпечення проведення приватизації (продажу) майна, що належать до комунальної власності районної ради.

4. Контроль за ефективним використанням та збереженням  закріпленого за підприємствами майна комунальної власності

5. Проведення повної технічної інвентаризації майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Драбівського району.

6. Підготовка пропозицій щодо залучення інвестицій для місцевого розвитку Драбівського району.

7. Методологічне забезпечення підготовки природоохоронних проектів для сіл, селищ Драбівського району.

 

Керуючий справами районної ради                                      Л. Михайлик

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація