Рішення 9 сесії 7 скликання

1.Про районну Програму національно-патріотичного виховання дітей та шкільної молоді на 2016-2020 роки.

2.Про внесення змін до Програми «Шкільний автобус» на 2016 – 2018 роки.

3.Про затвердження Статуту Драбівського районного Будинку дитячої творчості Драбівської районної ради Черкаської області.

4.Про внесення змін  до Статуту Драбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія» Драбівської районної ради Черкаської області.

5.Про затвердження  Статуту Жорнокльовівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Драбівської районної ради Черкаської області.

6.Про районну Програму модернізації систем одержання та обробки інформації Драбівського відділення Золотоніської ОДПІ Головного управління Державної фіскальної  служби в  Черкаській області на 2016 – 2017 роки.

7.Про внесення змін до районної комплексної програми «Турбота» на 2014-2020 роки.

8.Про встановлення додаткових пільг з оплати за навчання в Драбівській дитячій школі  мистецтв на 2016-2017 навчальний рік.

9.Про внесення змін до Програми модернізації комунальної теплоенергетики Драбівського району на 2015 -2017 роки.

10.Про надання дозволу комунальному підприємству «Драбівські теплові мережі» на виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція котельні в смт Драбів по вул. Молодіжна, 1 із встановленням твердопаливного котла».

11.Звіт  про виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року.

12.Про внесення змін до рішення  районної ради від 23.12.2015 № 2-4/VІІ «Про районний бюджет на 2016 рік». (Додаток 1, додаток 4, додаток 5, додаток 6)

13.Про затвердження Положення про Трудовий архів Драбівського району.

14. Про внесення змін до рішення районної ради від 06.06.2014 № 40-11/VI «Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Драбівського району та уповноважених органів, яким вони передані в управління».

15.Про надання дозволу на передачу в оренду кімнати в адміністративному приміщенні Будинку рад по вул. Центральній, 69, смт Драбів.

16.Про надання дозволу відділу культури Драбівської районної державної адміністрації на передачу в оренду нерухомого майна.

17.Про надання дозволу на передачу скла.

18.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду громадянину Іщуку О.М. для сінокосіння і випасання худоби.

19.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність громадянці Малорід Т.С. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

20.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність громадянину Просянику В.М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

21.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

22.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду громадянину Судді М.І. для ведення фермерського господарства.

23.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду ФГ «АгроСтар» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

24.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду ФГ «Прометей» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація