Рішення 7 сесії 7 скликання

1. Про районну програму вилучення, утилізації, знищення та знешкодження непридатних або заборонених до використання пестицидів і агрохімікатів та тари від них на 2016 – 2018 роки.

2. Про програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Драбівському районі на 2016-2018 роки.

3. Про внесення змін до районної комплексної програми «Турбота» на 2014-2020 роки.

4. Про надання дозволу Піддубному М.П. на сплату коштів до районного бюджету.

5. Про внесення змін до районної  програми «Репродуктивне здоров’я на період до 2015 року».

6. Про внесення змін районної комплексної програми збереження здоров’я та кадрового потенціалу медичних працівників Драбівського району на 2013-2015 роки.

7. Про звіт  директора комунального підприємтва «Драбівські теплові мережі» щодо  фінансово-господарської  діяльності підприємства  у  2015 році.

8. Про внесення змін до Статуту комунального закладу Драбівської районної ради «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги».

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду громадянину Гвоздику П.Г. для ведення фермерського господарства.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду громадянину Коршаку С.В. для ведення фермерського господарства.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, яка надані у власність громадянці Скорик М.С. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність громадянці Швидкій Г.Я. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

13. Про звернення  депутатів  Драбівської районної ради  до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області, орендарів земельних ділянок району, сільських, селищних рад  щодо розпаювання земель державної власності.

14. Про преміювання голови  та заступника голови районної  ради.

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація