Рішення 6 сесії 7 скликання

1. Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання програм економічного і соціально-культурного  розвитку Драбівського району та делегованих районною радою повноважень.

2. Про звіт  головного  лікаря  Драбівської центральної районної лікарні про фінансово-господарську діяльність за 2015 рік.

3. Про звіт головного лікаря  комунального закладу  «Драбівський  Центр первинної  медико-санітарної допомоги»  про фінансово-господарську діяльність за 2015 рік.

4. Про продовження терміну дії районної Програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2012-2015 роки.

5. Про внесення змін до Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на території району на період до 2016 року.

6. Про внесення змін до рішення  районної ради від 23.12.2015 № 2-4/VІІ «Про районний бюджет на 2016 рік».

7. Про заснування щорічного районного дитячого мистецького фестивалю «Барви літа у Великому Хуторі».

8. Про реорганізацію Жорнокльовівського навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Драбівської районної ради.

9. Про внесення змін до рішення районної ради від  21.07.2015 № 50 – 8/VI.

10. Про затвердження Статуту Безпальчівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Драбівської районної ради Черкаської області.

11. Про затвердження Статуту Білоусівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Драбівської районної ради Черкаської області.

12. Про призначення Моісєєва В.В. на посаду директора дитячо-юнацької спортивної школи «Слов’яни».

13. Про внесення змін до рішення районної ради від 06.06.2014 № 40-11/VI «Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Драбівського району та уповноважених органів, яким вони передані в управління».

14. Про надання дозволу Організації «Районний фізкультурно-оздоровчий клуб «Колос» на здійснення невід’ємних поліпшень адміністративного приміщення за адресою смт Драбів вул. Садова, 3.

15. Про затвердження технічної документації з розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для дослідних і навчальних цілей ДП «ДГ «Драбівське».

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду ПП «Тетяна» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду ТОВ «Зоря-Л.І.В.І.» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду ФГ «Лєна Плюс» для ведення фермерського господарства.

20. Про надання дозволу на передачу в оренду кімнат в адміністративному приміщенні Будинку рад по вул. Центральній, 69, смт Драбів.

21. Про план роботи районної  ради на ІІ півріччя  2016 року.

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація