Рішення 39 сесії 7 скликання

1. Про внесення змін до Програми розвиткудорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Драбівському районі на 2016-2020 роки.

2. Про внесення змін до рішення  районної ради від 21.12.2018 № 32-2/VІІ «Про районний бюджет на 2019 рік». Додатки

3. Про внесення змін до Програми підтримки місцевого самоврядування Драбівського району на  2014-2020 роки.

4. Про затвердження списку присяжних Драбівського районного суду.

5. Про встановлення додаткових пільг з оплати за навчання в Драбівській дитячій школі  мистецтв на 2019-2020 навчальний рік.

6. Про погодження призначення Кулик Н.А. на посаду директора Білоусівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Драбівської районної ради Черкаської області.

7. Про Положення про наглядові ради при комунальних підприємствах Драбівської районної ради.

8. Про надання дозволу на розміщення підвісної антени та радіопередавача на адмінприміщенні Будинку рад по вул. Центральній, 69, смт Драбів.

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж села Кононівка та селища Кононівка.

10. Про звернення депутатів Драбівської районної ради до Кабінету Міністрів України, Державного агентства автомобільних доріг України, народного депутата України Арсенюка О.О., Черкаської обласної державної адміністрації щодо сприяння у виділенні коштів на ремонт автодороги Т-24-09 /М-03/ - Драбів-Золотоноша.

11. Про підтримку звернення депутатів Черкаської обласної ради сьомого скликання до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України про недопущення запровадження в Україні ринку земель сільськогосподарського призначення.

12. Про звернення депутатів Драбівської районної ради  до Президента України Зеленського В.О., Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О., комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України,  народного депутата України Арсенюка О.О. щодо недопущення знищення сільських закладів освіти.

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація