Рішення 38 сесії 7 скликання

1. Про районну Програму підтримки діяльності Драбівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області на 2019-2021 роки.

2. Про внесення змін до Програми фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять територією Драбівського району на 2016 - 2020 роки.

3. Про внесення змін до Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Драбівському районі на 2016 - 2020 роки.

4. Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства Драбівської районної ради «Драбівська центральна районна лікарня» на 2019 рік.

5. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства Драбівської районної ради «Драбівська центральна районна лікарня» на 2020 рік.

6. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Драбівської районної ради Черкаської області на 2020 рік.

7.  Звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року.

8. Про внесення змін до рішення  районної ради від 21.12.2018 № 32-2/VІІ «Про районний бюджет на 2019 рік». Пояснювальна записка. Пропозиції. Додатки.

9. Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради.

10. Про затвердження Статуту Кононівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Драбівської районної ради Черкаської області (нова редакція).

11. Про Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ Драбівського району.

12. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству Драбівської районної ради «Драбівська центральна районна лікарня» на списання трактора.

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіальних утворень села Богданівка та селища Квітневе.

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж села Левченкове та села Тополі.

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення села Безбородьки.

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж села Бойківщина.

17. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення села Жорнокльови.

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення села Криштопівка.

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення села Митлашівка, села Олімпіадівка, села Козаче.

20. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж села Михайлівка, села Павлівщина.

21. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж села Степанівка.

22. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж селища Драбове-Барятинське.

23. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж села Яворівка та селища Червона Дача.

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація