Рішення 36 сесії 7 скликання

1. Про Хід Виконання решение районної ради від 18.02.2014 № 36-1 / VI «Про районну комплексну Програму« Турбота »на 2014-2020 роки».

2. Про внесення змін до Програми розвитку дорожньої інфраструктурі и фінансування робіт, пов'язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманого автомобільних доріг загально Користування місцевого значення у Драбівському районі на 2016-2020 роки.

3. Про внесення змін до Програми удосконалення роботи ОРГАНІВ віконавчої власти у Драбівському районі на 2018-2019 роки.

4. Про внесення змін до решение районної ради від 21.12.2018 № 32-2 / VІІ «Про районний бюджет на 2019 рік».

Додаток 

5. Про Звіти головного розпорядніків бюджетних коштів про использование коштів, віділеніх з районного бюджету на фінансування районних програм у 2018 году.

6. Про Звіти постійніх комісій за районної ради.

7. Про реорганізацію Кононівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Драбівської районної ради Черкаської області.

8. Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2019 року.

9. Про погодження матеріалів Статуту комунального підприємства «Драбівські теплові мережі» Драбівської районної ради Черкаської області в новій редакции.

10. Про призначення Демидюк О.В. на посаду директора Комунальної установи «Інклюзівно-ресурсний центр» Драбівської районної ради Черкаської області.

11. Про погодження проекту землеустрою относительно встановлення між адміністративно-теріторіального Утворення села Білоусівка.

12. Про погодження проекту землеустрою относительно встановлення між адміністративно-теріторіального Утворення селища Рецюківщіна.

13. Про погодження проекту землеустрою относительно встановлення між адміністративно-теріторіального Утворення села Погреби, села Гай, селища Бондарівка.

14. Про звернення депутатов Драбівської районної ради до ДП «Черкаський облавтодор» відкритого АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «Державна акціонерна компанія« Автомобільні дороги України », ДП« Служба місцевіх автомобільних доріг у Черкаській області »относительно Погашення заборгованості по заробітній платі Працівникам філії« Драбівський райавтодор »ДП «Черкаський облавтодор».

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація