Рішення 32 сесії 7 скликання

1. Про внесення змін до рішення  районної ради від 22.12.2017 № 23-1/VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік». Додатки 1-6 

2. Про районний бюджет на 2019 рік. Дотаток 4.1  Додатки 1-6 

3. Про затвердження фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Драбівської районної ради Черкаської області.

4. Про внесення зміндо районної програми «Шкільний автобус» на 2016-2018 роки».

5. Про внесення змін до районної Програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «100 відсотків» на період до 2018 року».

6. Про погодження призначення Стригунова С.А. на посаду директора Кононівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Драбівської районної ради Черкаської області.

7. Про внесення змін до Програми збереження та використання Національного архівного фонду Драбівського району на 2018 рік.

8. Про надання дозволу архівному відділу Драбівської районної державної адміністрації на здійснення невід’ємних поліпшень адміністративного приміщення по вул. Центральній, 24, смт Драбів.

9. Про внесення змін до Програми підтримки місцевого самоврядування Драбівського району на 2014-2018 роки.

10. Про визначення орієнтовних строків проведення звітів депутатів Драбівської районної ради VIІ скликання перед виборцями.

11. Про умови оплати праці голови районної ради та заступника голови районної ради у 2019 році.

12. Про план роботи Драбівської районної ради на І півріччя 2019 року.

13. Про затвердження скоригованих тимчасових одноставкових та двоставкових тарифів на послуги по централізованому опаленню.

14. Про Порядок проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника закладу охорони здоров’я, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Драбівського району.

15. Про надання дозволу на передачу в оренду нерухомого майна та на прийняття-передачу матеріальних цінностей.

16. Про надання дозволу Драбівській центральній районній лікарні на передачу в оренду нерухомого майна.

17. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Драбівського району квартири.

18. Про передачу установи та майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Драбівського району у комунальну власність територіальної громади села Рождественське.

19. Про внесення змін до рішення районної ради від 06.06.2014 № 40-11/VI «Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Драбівського району та повноважених органів, яким вони передані в управління».

20. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж сіл Ковалівка та Гречанівка.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду ТОВ «Агропромислова корпорація «Степ».

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду ТОВ «Баришівська зернова компанія».

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення фермерського господарства, які знаходяться в користуванні громадянина Турла М.П.

24. Про звернення депутатів Драбівської районної ради до Кабінету Міністрів України, Державного агентства автомобільних доріг України, керівників депутатських фракцій Верховної Ради України, народних депутатів України Ляшка О.В., Зубика В.В., Черкаської обласної державної адміністрації щодо сприяння у виділенні коштів на поточний середній ремонт автодороги М-03 Т-24-09  Драбів-Золотоноша.

25. Про звернення депутатів Драбівської районної ради до Кабінету Міністрів України щодо зниження ціни на газ для населення.

 

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація