Рішення 31 сесії 7 скликання

1. Про Програму розвитку малого підприємництва в Драбівському районі на 2019 - 2020 роки.

2. Про внесення змін до Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Драбівському районі на 2016 - 2020 роки.

3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки філії «Драбівський райавтодор» дочірнього підприємства «Черкаський облавтодор» з утримання автомобільних доріг загального користування державного значення в межах Драбівського району на 2016 – 2020 роки.

4. Про припинення шляхом реорганізації (перетворення) Драбівської центральної районної лікарні в комунальне некомерційне підприємство «Драбівська лікарня».

5. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Драбівської районної ради Черкаської області на 2018 рік.

6. Про внесення змін до комплексної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Драбівському районі на 2017-2021 роки.

7. Про внесення змін до районної Програми профілактики соціального сирітства на 2018 - 2020 роки.

8. Про внесення змін до рішення районної ради від 03.02.2016 № 4-18/VІІ.

9. Про внесення змін до рішення районної ради від 17.12.2014 № 45-1/VІ.

10. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Реконструкція теплотраси по вул. Леніна – Гагаріна (від Будинку Рад до ТК-26-перша ділянка) в смт Драбів Черкаської області» (коригування).

11. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Реконструкція пожежної водойми «Господарські резервуари V=100 м3 в смт Драбів по вул. Комарова,5».

12. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Драбівські теплові мережі» Драбівської районної ради Черкаської області в новій редакції.

13. Про внесення змін до районної Програми «Інформаційно-аналітична  система «Місцеві бюджети на 2015-2022 роки».

14.  Про внесення змін до рішення  районної ради від 22.12.2017 № 23-1/VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік». Додатки.

15. Про затвердження Статуту закладу дошкільної освіти (ясел-садка) загального розвитку «Сонечко» с. Жорнокльови Драбівської районної ради Черкаської області.

16. Про затвердження передавального акта матеріальних цінностей та активів редакції газети «Драбівщина».                                                          

17. Про план діяльності Драбівської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

18. Про надання дозволу відділу освіти Драбівської районної державної адміністрації на передачу майна.    

19. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Драбівського району установи та майна комунальної власності територіальної громади села Коломиці. 

20. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж села Рождественське. 

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.  

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.                                                                           

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду ТОВ «Баришівська зернова компанія».

24. Про депутатський запит депутата Драбівської районної ради Білохи Н.М.

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація