Рішення 29 сесії 7 скликання

1. Про Програму територіальної оборони Драбівського району на 2018 - 2022 роки.

2. Про внесення змін до Програми формування, матеріально-технічного забезпечення Драбівського районного військового комісаріату на 2018 - 2019 роки.

3. Про районну Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Драбівської районної ради Черкаської області на ІІ півріччя 2018 року.

4. Про затвердженя Положення про проведення конкурсу та призначення на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.

5. Про затвердженя Статуту Демківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Драбівської районної ради Черкаської області у новій редакції.

6. Про внесення змін до районної комплексної програми «Турбота» на 2014 - 2020 роки.

7. Про внесення змін до районної цільової соціальної програми забезпечення пожежної безпеки на 2016 – 2020 роки.

8. Про внесення змін до Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Драбівському районі на 2016 - 2018 роки.

9. Звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року.

10. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 23-1/VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік». Додатки

11. Про встановлення додаткових пільг з оплати за навчання в Драбівській дитячій школі  мистецтв на 2018 - 2019 навчальний рік.

12. Про внесення змін до складу постійних комісій районної ради.

13. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Драбівські теплові мережі» Драбівської районної ради Черкаської області в новій редакції.

14. Про внесення змін до рішення районної ради від 19.02.2015 №47-10/ VІ.

15. Про надання дозволу Дирекції кіновідеомережі Драбівського району на передачу в оренду нерухомого майна.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду громадянину Волошіну Р.А. для ведення фермерського господарства.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду громадянці Дубенець Н.А. для ведення фермерського господарства.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду СТОВ «Агрофірма «Великий Хутір» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

20. Про підтримку звернення депутатів Тальнівської районної ради Черкаської області до  Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України Бобова Г.Б., Ничипоренка В.М., Яценка А.В. щодо впровадження реформ в галузях освіти та медицини.

21. Про Програму підтримки, розвитку та запобігання банкрутству комунального підприємства «Драбівське виробниче управління  житлово-комунального господарства», розширення  кількості та поліпшення якості послуг, що надаються підприємством на період  до 2020 року.

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація