Рішення 27 сесії 7 скликання

1. Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання програм економічного і соціально-культурного розвитку Драбівського району та делегованих районною радою повноважень.

2. Про Програму збереження та використання Національного архівного фонду Драбівського району на 2018 рік.

3. Про хід виконання рішення районної ради від 18.02.2014 № 36-1/VІ «Про районну комплексну Програму «Турбота» на 2014-2020 роки.

4. Про звіти головних розпорядників бюджетних коштів про використання коштів, виділених з районного бюджету на фінансування районних програм у 2017 році.

5. Про звіти постійних комісій районної ради.

6. Про внесення змін до рішення  районної ради від 22.12.2017 № 23-1/VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік». ДОТАТКИ.

7. Про створення Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Драбівськой районної ради Черкаської області.

8. Про створення комунального некомерційного підприємства «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Драбівської районної ради Черкаської області.

9. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 23-3/VІІ.

10. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.11.2013 №31-3/VI.

11. Про встановлення надбавки за вислугу років заступнику голови районної ради.

12. Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2018 року.

13. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва на стадії розробки проектної документації (нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту, технічногопереоснащення) об’єктів, що здійснюється за рахунок коштів районного бюджету,  комунальних підприємств, установ та організацій.

14. Про внесення змін до рішення районної ради від 06.06.2014 № 40-11/VI «Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Драбівського району та уповноважених органів, яким вони передані в управління».

15. Про надання дозволу на передачу в оренду кімнат в адміністративному приміщенні Будинку рад, що знаходиться по вул. Центральній, 69, смт Драбів.

16. Про надання дозволу на передачу в оренду нерухомого майна, що знаходиться по вул. Центральній, 24, смт Драбів.

17. Про надання дозволу архівному відділу Драбівської районної державної адміністрації на здійснення невід’ємних поліпшень адміністративного приміщення по вул. Центральній, 24, смт Драбів.

18. Про надання дозволу на передачу в оренду кімнати в адміністративній  будівлі по вул. Молодіжна, 1, смт Драбів.

19. Про надання дозволу Дирекції кіновідеомережі Драбівського району на передачу в оренду нерухомого майна.

20. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Коломиці.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність громадянину Гайдаю П.Г. для ведення особистого селянського господарства.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду ТОВ «АФ «Насіння-2014» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація