Рішення 25 сесії 7 скликання

1. Про Програму зайнятості населення Драбівського району на 2018 – 2020 роки.

2. Про внесення змін до районної комплексної програми «Турбота» на 2014 - 2020 роки.

3. Про внесення змін до районної комплексної  Програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2018-2022 роки.

4. Про Програму формування, матеріально-технічного забезпечення Драбівського районного військового комісаріату на 2018-2019 роки.

5. Про Програму підтримки та матеріально-технічного забезпечення військової частини А 1402 на 2018 - 2020 роки.

6. Про районну Програму модернізації cистем одержання та обробки інформації Драбівського відділення Золотоніської ОДПІ Головного управління Державної фіскальної служби України у Черкаській області на 2018 рік.

7. Про Програму підтримки проведення у Драбівському районі операції «Урожай» на 2018 рік.

8. Про районну програму запобігання виникнення захворювань свиней африканською чумою, утворення резервного фонду матеріально-технічних засобів на випадок виникнення вогнища захворювання.

9. Про Тимчасовий порядок видалення дерев, кущів та зелених насаджень за межами населених пунктів на території Драбівського району.

10. Звіт головного лікаря Драбівської районної центральної лікарні про фінансово-господарську діяльність за 2017 рік.

11. Про внесення змін до районної Програми забезпечення медичної допомоги хворим на гемофілію на 2013-2017 роки.

12. Про внесення змін до Програми запобігання та лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2013 ‒ 2017 роки.

13. Звіт головного лікаря комунального закладу Драбівської районної ради «Драбівський  Центр первинної медико-санітарної допомоги» про фінансово-господарську діяльність за 2017 рік.

14. Звіт директора комунального підприємства «Драбівські теплові мережі» про фінансово-господарську діяльність за 2017 рік.

15. Про Інвестиційну програму комунального підприємства «Драбівські теплові мережі» на 2018 рік. Заходи. Характеристики об’єктів. Додатки.

16. Про внесення змін до рішення районної ради від 16.02.2018 № 24-7/VІІ.

17. Про надання дозволу комунальному підприємству «Драбівські теплові мережі» на виготовлення проектно-кошторисної  документації «Реконструкція пожежної водойми «господарські резервуари  V=100 м. куб. в смт Драбів по вул. Комарова 5».

18. Про затвердження скорегованих тимчасових одноставкових та двоставкових тарифів на послуги по централізованому опаленню.

19. Про внесення змін до Програми розвитку дорожньої інфраструктури  і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією,  ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення  у Драбівському районі на 2016-2018 роки.

20. Про внесення змін до Програми реалізації державної політики у сфері міграції на території Драбівського району на 2017-2019 роки.

21. Про надання дозволу комунальному закладу Драбівської районної ради «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» на здійснення капітального ремонту приміщення Драбівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КЗ «Драбівський ЦПМСД».

22. Про надання дозволу на передачу в оренду нерухомого майна, що знаходиться по вул.Молодіжній, 1, смт Драбів.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, переданих у власність територіальної громади села Бирлівка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані у власність для ведення особистого селянського господарства.

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду громадянину Сідлецькому М.Л. для ведення фермерського господарства.

28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду ТОВ «Атлантик Фармз ІІ» для сінокосіння і випасання худоби.

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація