Рішення 21 сесії 7 скликання

1. Про делегування представників Драбівського району до Госпітальної ради Лівобережного госпітального округу.

2. Про Програму  формування, матеріально-технічного забезпечення Драбівського районного військового комісаріату на 2017 рік.

3. Про внесення змін до Програми фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять територією Драбівського району, на 2016-2018 роки.

4. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки філії «Драбівський райавтодор» дочірнього підприємства «Черкаський облавтодор» з утримання автомобільних доріг загального користування в зимовий період в межах Драбівського району на 2016 – 2018 роки.

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 №12-1/VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік». ДОДАТКИ.

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 10.02.2017 № 13-14/VІI.

7. Про передачу шкільного автобуса.

8. Про встановлення додаткових пільг з оплати за навчання в Драбівській дитячій школі мистецтв на 2017-2018 навчальний рік.

9. Про затвердження скорегованих тимчасових одноставкових та двоставкових тарифів на послуги по централізованому опаленню.

10. Про надання дозволу комунальному підприємству «Драбівські теплові мережі» на укладання договору про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ та надання гарантій Драбівської районної ради щодо його виконання.

11. Про надання дозволу Драбівській центральній районній лікарні на передачу в оренду нерухомого майна.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність громадянці Каплі Г.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду ПП «Агро-трест» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду ТОВ «Атлантик Фармз ІІ» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

15. Про звернення депутатів Драбівської районної ради до депутатського корпусу Черкаської обласної ради щодо сприяння у виділенні коштів на капітальний та поточний середній ремонт автодоріг у Драбівському районі. 

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація