Рішення 20 сесії 7 скликання

1. Про Програму реалізації державної політики у сфері міграції на території Драбівського району на 2017 - 2019 роки.

2. Про Програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в Драбівському районі на 2017 - 2020 роки.

3. Про Програму розвитку районного методичного кабінету відділу освіти Драбівської районної державної адміністрації на 2017 - 2022 роки.

4. Про затвердження Статуту Драбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія» Драбівської районної ради Черкаської області у новій редакції.

5. Про внесення змін до Програми забезпечення правопорядку  в Драбівському районі на 2016 – 2020 роки.

6. Про внесення змін до районної цільової соціальної програми забезпечення пожежної безпеки на 2016 – 2020 роки.

7. Звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року.

8. Звіти головних розпорядників бюджетних коштів про використання коштів, виділених з районного бюджету на фінансування районних програм у 2016 році.

9. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва на стадії розробки проектної документації (нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту, реставрації, технічного переоснащення) об’єктів, що здійснюється за рахунок коштів районного бюджету.

10. Про надання дозволу Дирекції кіновідеомережі Драбівського району на передачу в оренду нерухомого майна.

11. Про надання дозволу комунальному закладу Драбівської районної ради «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» на здійснення невід’ємних поліпшень приміщень по вул. Садова, 1 смт Драбів, та вул. Незалежності, 33 смт Шрамківка.

12. Про передачу нерухомого майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Драбівського району у комунальну власність територіальної громади села Демки.

13. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж села Кантакузівка.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду громадянину Волошіну Р.А. для ведення фермерського господарства.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані у власність громадянину Карому Д.П. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду громадянці Лаврик О.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду громадянці Ткаченко Г.П. для ведення фермерського господарства.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду СТОВ «Шрамківський МТК» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду СТОВ «Агрофірма «Великий Хутір» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація