Рішення 15 сесії 7 скликання

1. Про районну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2017 - 2021 роки.

2. Про районну програму, спрямовану на протидію поширенню наркоманії, боротьбу з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2017-2019 роки.

3. Про внесення змін та доповнень до районної комплексної Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімейна 2016-2017 роки.

4. Звіт головного лікаря комунального закладу «Драбівський Центр первинної медико - санітарної допомоги» про фінансово-господарську діяльність  за  2016 рік.

5. Звіт директора комунального підприємства «Драбівські теплові мережі»про  фінансово-господарську діяльність підприємства  за  2016 рік.

6. Про затвердження заходів на 2017 рік щодо виконання Програми  модернізації комунальної теплоенергетики Драбівського району на 2015 - 2017 роки.

7. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Реконструкція  теплотраси по вул. Леніна - Гагаріна (від Будинку Рад до ТК-26- перша ділянка) в смт. Драбів Черкаської області».

8. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Реконструкція котельні в смт. Драбів по вул. Молодіжна,1».

9. Про підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам Драбівської дитячої школи мистецтв.

10. Про створення  опорної школи на базі Драбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія» Драбівської районної ради Черкаської області.

11. Про надання дозволу на початок капітального ремонту частини покрівлі та зміну архітектурного рішення фасаду Драбівського навчально – виховного комплексу «загальноосвітня школа I – III ступенів ім. С.В.Васильченка - гімназія» Драбівської районної ради.

12. Про внесення змін  до рішення районної ради від  21.07.2015 № 50 – 8/VI зі змінами, затвердженими рішенням районної ради  від 25.05.2016 № 6-9/ VIІ.

13. Про внесення змін до рішення районної ради від 16.09.2016 № 9-3/VІІ.

14. Про внесення змін до рішення районної ради від 25.01.2013 № 25-13/VI.

15. Про зняття з контролю деяких рішень районної ради. 

16. Про встановлення надбавки за вислугу років голові районної ради.

17. Про затвердження Статуту організації «Районний фізкультурно-оздоровчий клуб «Колос» у новій редакції.

18. Про недопущення подальшого руйнування автошляхів Драбівського району.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду СФГ «Ольга» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду ТОВ «Баришівська зернова компанія» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться в користуванні ФГ «Оробченко» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які перебувають у власності Левченківської сільської ради.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані у власність для ведення особистого селянського господарства.

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність громадянки Ткаченко О.М. для ведення особистого селянського господарства.

25. Про звернення депутатів Драбівської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі.

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація