Рішення 13 сесії 7 скликання

1. Про Програму економічного, соціального та культурного розвитку Драбівського району на 2017 рік.

2. Звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік.

3. Звіт головного лікаря Драбівської районної центральної лікарні щодо фінансово-господарської діяльності за 2016 рік.

4. Про продовження терміну дії контракту з головним лікарем Драбівської центральної районної лікарні Бойко С.А.

5. Про внесення змін до Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв в Драбівському районі на 2012 – 2016 роки. 

6. Про комплексну програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Драбівському районі на 2017-2021 роки.

7. Про районну цільову Програму «Призовна дільниця» на 2017-2019 роки.

8.Про Програму формування, матеріально-технічного забезпечення та обороноздатності загону оборони на території Драбівського району на 2017 -2019 роки.

9. Про затвердження скорегованих тимчасових одноставкових та двоставкових тарифів на послуги по централізованому опаленню.

10. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Драбівські теплові мережі» у новій редакції.

11. Про підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників закладів та установ освіти, що фінансуються за рахунок місцевих бюджетів.

12. Про внесення змін до районної Програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2016 року.

13. Про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей дошкільного віку в навчально-виховних комплексах «загальноосвітня школа-дошкільний навчальний заклад» та дошкільних навчальних закладах районної комунальної власності у 2017 році.

14. Про організацію харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах.

15. Про внесення змін до рішення районної ради від 30.04.2015 №49-6/VІ «Про заснування щорічної літературної премії імені Михайла Масла».

16. Про оголошення «сезону тиші»в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами.

17. Про зміну категорії селища Шрамківка Драбівського району Черкаської області.

18. Про Положення про порядок розгляду електронних петицій, адресованих Драбівській районній раді.

19. Про внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2012 №24-6/VI.

20. Про внесення змін до рішення  районної ради від 23.12.2016 № 12-1/VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік». Пояснювальна записка. Додатки.

21. Про умови оплати праці голови районної ради та заступника голови районної ради у 2017 році.

22. Про надання дозволу на передачу в оренду кімнати в адміністративному приміщенні Будинку рад по вул. Центральній, 69, смт Драбів.

23. Про надання дозволу Драбівській центральній районній лікарні на передачу в оренду нерухомого майна.

24. Про надання дозволу Дирекції кіновідеомережі Драбівського району на передачу в оренду нерухомого майна.

25.Про надання дозволу на передачу-прийняття дров.

26. Про надання дозволу на передачу-прийняття скла.

27. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Перервинці та селища Козорізи.

28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянки Геращенко Г.Г. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянки Дерипаски Н.Л. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянки Ковалик Н.О. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, яка надана в оренду ФОП Авраменку І.М. для риборозведення.

32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки громадянина Цупила В.М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

33. Про депутатський запит депутата районної ради Маркуся С. І. щодо незадовільного автобусного сполучення сіл Жорнокльови, Безпальче, Нехайки, Безбородьки, Рецюківщина із районним центром.        

34. Про депутатський запит депутата районної ради Баштана В. П. щодо порушення термінів  у наданні погодження на відведення земельних ділянок 23 учасникам бойових дій жителям сіл Драбове-Барятинське, Перервинці, Золотоношка, Рождественське,  смт Шрамківка Драбівського району.

35. Про депутатський запит депутата районної ради Баштана В. П. щодо вивчення питання по створенню стерилізаційно-карантинних пунктів для  безпритульних тварин.

36. Про депутатський запит депутата районної ради Баштана В. П. щодо  зменшення оплати банківських послуг ТВБВ №10023/018 філії - Черкаського обласного управління АТ «Ощадбанк».

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація