Рішення 12 сесії 7 скликання

1. Про районний бюджет на 2017 рік. (Додаток 1, 2, 3, 4, 5, 6)

2. Про районну цільову програму «Інноваційні навчальні заклади Драбівщини» на період до 2020 року.

3. Про Програму збереження Національного архівного фонду Драбівського району на 2017 рік.

4. Про районну програму безоплатної правової допомоги населенню Драбівського району на 2017 - 2018 роки.

5. Про Інвестиційну програму комунального підприємства «Драбівські теплові мережі» на 2017 рік.  (Основні заходи. Узагальнена характеристика. Додатки 2, 3, 4).

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2012 № 24-6/VІ «Про щорічний районний конкурс на кращу сільську раду».

7. Про визначення орієнтовних строків проведення звітів депутатів Драбівської районної ради VIІ скликання перед виборцями.

8. Про затвердження списку присяжних Драбівського районного суду.

9. Про затвердження Статуту Драбівської дитячо-юнацької спортивної школи «Слов’яни».

10. Про внесення змін до Статуту комунального закладу Драбівської районної ради «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом викладення його в новій редакції.      

11. Про затвердження Статуту Драбівського районного Центру культури і дозвілля.

12. Про затвердження Статуту Драбівської районної бібліотеки.

13. Про затвердження Статуту Драбівської районної дитячої бібліотеки.

14. Про затвердження Статуту Драбівського краєзнавчого музею.

15. Про внесення змін до рішення районної ради від 06.06.2014 № 40-9/VI «Про Положення про оренду майна, яке належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Драбівського району».

16. Про надання дозволу на передачу-прийняття скла.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність громадянину Закусилу П.С. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність громадянину Гонозу І.Я. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок під господарськими будівлями та дворами, під господарськими шляхами і прогонами, полезахисними лісосмугами та іншими захисними насадженнями для дослідних і навчальних цілей ДП «ДГ «Драбівське».

20. Про затвердження технічної документації з розрахунку нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду громадянину Згуровському В.М. для ведення фермерського господарства.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які перебувають у користуванні Золотоношківської сільської ради.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність громадянину Каплюку О.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність громадянці Півень В.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в користування ПрАТ «Драбівське» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність громадянці Рубан Г.С. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність громадянці Семеновій Л.С. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які належать Шрамківській селищній раді.

29. Про план роботи районної ради на І півріччя 2017 року.

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація