Рішення 24 сесії 7 скликання

1. Про звіт голови районної ради.

2. Про Програму економічного, соціальногота культурного розвитку  Драбівського району на 2018 рік.

3. Про внесення змін до Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв в Драбівському районі на 2012 – 2017 роки.

4. Про Програму удосконалення роботи органів виконавчої влади у Драбівському районі на 2018-2019 роки.

5. Про Програму розвитку вторинної медичної допомоги в Драбівському районі на 2018 – 2022 роки.

6. Про Програму розвитку фізичної культури і спорту в районі на 2018 – 2022 роки.

7. Про Програму модернізації комунальної теплоенергетики Драбівського  району на 2018 -2020 роки.

8. Про внесення змін у назву комунального підприємства «Драбівські теплові мережі» та затвердження Статуту комунального підприємства «Драбівські теплові мережі» Драбівської районної ради Черкаськоїобласті в новій редакції.

9. Про внесення змін до районної цільової соціальної програми забезпечення пожежної безпеки на 2016 – 2020 роки.

10. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки філії «Драбівський райавтодор» дочірнього підприємства  «Черкаський облавтодор» з утримання автомобільних доріг загального користування в зимовий період в межах Драбівського району на 2016 – 2018 роки.

11. Про внесення змін до Програми надання депутатами районної ради одноразової грошової допомоги громадянам за рахунок коштів районного бюджету на 2016 – 2017 роки.

12. Про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей дошкільного віку в навчально - виховних комплексах «загальноосвітня школа - дошкільний навчальний заклад»  та дошкільних навчальних закладах районної комунальної власності у 2018 році.

13. Звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік.

14. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 23-1/VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік». Додатки.

15. Про припинення шляхом реорганізації (перетворення) Комунального закладу Драбівської районної ради «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» в комунальне некомерційне підприємство «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Драбівської районної ради.

16. Про застосування електронної системи закупівель товарів, робіт і послуг.

17. Про надання дозволу Драбівській центральній районній лікарні на передачу в оренду нерухомого майна.

18. Про передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Драбівського району у комунальну власність територіальної громади села Шрамківка.

19. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Золотоношка.

20. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж сіл Остапівка та Ковтунівка.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані у власність для ведення особистого селянського господарства.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду громадянину Радченку С.В. для ведення фермерського господарства.

25. Про звернення депутатів Драбівської районної ради до Голови Верховної Ради України Парубія А.В., голів депутатських фракцій (груп) у Верховній Раді України, народних депутатів України щодо підтримки законопроекту №7403-2.

26. Про звернення депутатів Драбівської районної ради до Президента країни Порошенка П.О., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо висловлення недовіри керівництву Черкаського обласного управління та Маньківського районного відділу Держгеокадастру.

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація