Рішення 53 сесії районної ради 6 скликання

Рішення №53-1/VI «Про надання дозволу  комунальному підприємству «Драбівські теплові мережі» на внесення змін до проектно-кошторисної документації «Реконструкція котельні по вул. Комарова, 5, смт Драбів Черкаської області із заміною одного котла»  

Рішення №53-2/VI «Про внесення змін та доповнень до Програми  забезпечення житлом педагогічних працівників Драбівського району на 2011 – 2015 роки»

Рішення №53-3/VI «Про  затвердження Статуту Нехайківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» імені двічі Героя Радянського Союзу І. Н. Степаненка Драбівської районної ради Черкаської області»

Рішення №53-4/VI«Про внесення змін до рішення районної ради від 20.01.2015 № 46-4/VI «Про районний бюджет на 2015 рік»

Рішення №53-5/VI «Про надання дозволу Драбівській центральній районній лікарні на списання автомобілів»

Рішення №53-6/VI «Про надання дозволу на передачу майна в тимчасове користування»        

Рішення №53-7/VI«Про надання дозволу на передачу в оренду кімнат № 110, № 111 та № 410 в адміністративному приміщенні  Будинку рад по вул. Леніна, 69, смт Драбів»

Рішення №53-8/VI «Про надання дозволу на передачу в оренду кімнат в адміністративній будівлі  по вул. Молодіжна, 1, смт Драбів»

Рішення №53-9/VI «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність громадянці Гаврилюк Л. В. для ведення особистого селянського господарства»

Рішення №53-10/VI «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність громадянці Яременко П. М. для ведення особистого селянського господарства»

Рішення №53-11/VI«Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка  надана в оренду громадянину   Кушковському О. С.  для ведення фермерського господарства»

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація