Звернення з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.18

Дорогі земляки!

Сьогодні ми вшановуємо воїнів, які брали участь у локальних військових конфліктах, що спалахували на території інших держав.

Вони з честю виконали тоді свій обов'язок, продемонстрували вірність присязі, мужність та героїзм.

Нашим воїнам судилося брати участь у бойових діях Анголи, В’єтнаму, Ефіопії, Єгипту, Йємену, Іраку, Камбоджі, Китаю, Лаосу, Мозамбіку, Монголії, Північної Кореї, Сирії, Сомалі, Угорщини, Чехословаччини, Югославії. Лише через горнило афганської війни пройшло близько 160 000 українців, близько 15 тисяч громадян тодішньої країни загинули, серед них – 2 жителів Драбівщини.

Цього дня ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїнів-інтернаціоналістів. Ушановуємо усіх тих, хто воював на території інших держав.

На жаль, трагедія воєн, що відійшли в минуле, нічому нас не навчила, не застерегла від непоправного, розтривожила вічно незагоєну рану. Неоголошена війна прийшла на нашу землю з тих місць, звідки не чекали. І знову – мужність і героїзм, кров і біль, втрати і страждання тисяч наших громадян... Сьогодні серед тих, хто боронить кордони України на східному фронті – чимало колишніх «афганців», їхніх синів і внуків, які переймають безцінний досвід і моральні якості, активну громадянську позицію та професіоналізм старших.

Честь і слава воїнам-захисникам різних поколінь! Нехай прихильна доля дарує радість життя, незрадливу вдачу, родинний затишок, вірних і надійних друзів!

З повагою

голова районної ради Володимир Дзега

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація