Звернення з нагоди 33 річниці аварії на Чорнобильській АЕС

25.04.19

Шановна драбівська громадо!

26 квітня 1986 року сталася жахлива аварія на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС, яка сколихнули не лише Україну, а й весь світ. Цього  року минає 33-а річниця з того трагічного дня, але не вгамовується біль, якого завдала нашому народу одна з найбільших у світі техногенних катастроф.

Відлуння Чорнобильських дзвонів стихнуть ще не скоро. Ця страшна аварія стала справжньою національною трагедією, наслідки якої ми відчуваємо й досі. Сьогодні Чорнобиль — це 30-кілометрова «зона відчуження», тисячі українських міст і сіл, що зазнали прямого радіаційного ураження, понад 115 тисяч людей, яким довелося залишити рідні домівки і переїхати у безпечні місця.

Наслідки вибуху на Чорнобильській АЕС могли б бути ще більш катастрофічними, якби не десятки тисяч мужніх людей, які прийняли на себе удар і працювали у зоні радіаційного забруднення.

Одними з перших сміливців стали і наші земляки: 299 жителів Драбівщини, не шкодуючи сил і життя, виконали присягу на вірність народу України. Серед них дві жінки - Максименко Тетяна Іванівна (с. Коломиці) та Василида Лідія Сергіївна (с. Привітне).

Біль Чорнобиля, торкнувся кожного з нас і відгукнувся у серці кожного жителя району, назавжди залишаючи у пам’яті народній подвиг ліквідаторів.

Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії, ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину шани всім, хто, рятуючи весь світ від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям.

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!

Прийміть щирі слова вдячності за проявлену мужність і самопожертву.

Міцного вам здоров’я, мирного неба, сімейного затишку, подяки та шани від людей. Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а ваш величний подвиг додаватиме усім нам впевненості у завтрашньому дні!

З повагою

голова районної ради Володимир Дзега

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація