Вітання з святом весни - 8 Березня

06.03.20

Вельмишановні жінки Драбівщини!

Без перебільшення можна сказати, що кожен населений пункт міг би прикрасити пам’ятник Українській Жінці.

І немає значення був би він помпезним чи зовсім маленьким і простим, головне, що він став би уособленням:

- Жінки-матері, Берегині роду, традицій, мови, віри та наших звичаїв, яка дала життя і виховала дітей - гордість нашого народу – видатних вчених, військових, лікарів, артистів, державних діячів, учителів, робітників

- Жінки-воїна, мами солдата, яка у лиху годину не лише собою прикриває серце сина, бо завжди готова до самопожертви, а й сама стати до лав зі зброєю захищати рідну землю від ворожої навали

- Жінки-трудівниці, яка своїми натрудженими руками нашила сорочок, напекла хліба, накрила столи на цілий світ. Переживши війни, голодомори, нестатки, в усі часи працювала, працювала, працювала

- Жінки-політика, що сяє зіркою-дороговказом на небі дипломатії, парламентаризму завдяки своєму розуму, харизмі, особистій чарівності

- Жінки – просто коханої жінки, дружини і подруги – простої, привітної і гостинної, щедрої і мудрої, перед якою усі ми, усе суспільство в неоціненному боргу.

І хоча в році тільки один день, який називається «жіночий», ми не випадково зустрічаємо його саме у перших днях голубого місяця весни. Бо весна – це пробудження природи, усього живого і сущого на Землі, початок чогось нового, світлого, радісного, красивого, незвіданого.

Тож нехай із весною у кожен дім, де владарює Жінка, заходить сонце! Нехай зі снігами тануть біль і гнів, а з підсніжником приходить кохання, освячене пташиним щебетом-передзвоном!

Дорогі, милі, чарівні берегині!

Від імені депутатів Драбівської районної ради і себе особисто з ніжністю і любов’ю вітаю вас зі святом весни – 8 Березня.

Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним, на вашу честь розквітають квіти й звучить світла музика добра, довкола панує кохання і душевна гармонія!

Бажаю вам щастя й удачі, великого світлого почуття, міцного здоров’я і сильного плеча поруч. Нехай на нашу згорьовану землю прийде довгожданий мир і запанує в душах злагода і любов!

 З повагою

голова районної ради Володимир Дзега

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація