Вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування

06.12.19

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати рад, активісти самоврядних органів Драбівщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята українського народовладдя – Дня місцевого самоврядування.

Самоврядні органи в місцевому суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме органи місцевого самоврядування забезпечують участь людей у розв’язанні життєво-важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів.

На вас покладена велика відповідальність як за соціально-економічний стан територіальних громад, так і за благополуччя жителів, за створення комфортних умов для їх проживання.

Сподіваюся, що впровадження в життя реформи децентралізації надасть органам місцевого самоврядування більше можливостей для вирішення проблем населених пунктів, для підвищення якості життя наших громадян.

Від щирого серця зичу всім територіальним громадам, депутатам місцевих рад та працівникам органів місцевого самоврядування мирного неба та впевненості у світлому майбутті, міцного здоров’я й добробуту, родинного тепла і затишку! Хай ваш високий професіоналізм, відповідальність і надалі сприяють зміцненню Української державності та підвищенню життєвого рівня громадян!

З повагою

голова районної ради Володимир Дзега

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація