Вітання з Днем журналіста України

06.06.19

Шановні працівники ЗМІ Драбівщини, дорогі ветерани цієї відповідальної професії!

Від імені депутатів районної ради щиро вітаю вас і всіх, хто причетний до журналістики, з професійним святом – Днем журналіста України.

Журналістика на сьогодні перестала бути просто професією. Це один із найважливіших елементів демократичного ладу, що допомагає людині розуміти й вирішувати важливі життєві проблеми правильно, ефективно, а ще послідовно розвиватися, спонукає задумуватися і над собою, і над усім, що відбувається навколо.

Тож бажаю вам свідомо, відповідально й надалі виконувати свою роботу, незаангажованих поглядів, фактів, сміливих проектів і нових висот на ниві журналістики! Зичу вам міцного здоров’я, родинного затишку й благополуччя, творчих відряджень, легкого пера і натхнення, словом, усього найкращого! Нехай ніколи несправедливість і прикрості не торкнуться вас своїм чорним крилом, а життєвий шлях буде тільки радісним і повним творчих перемог! Нехай ваші публікації і радіопередачі завжди доходять до сердець людей, а ваша журналістська праця постійно служить добру, миру і злагоді.

Хочу в День журналістики побажати слухачам і читачам навчитися її належно оцінювати, користуватися для загального добра.

Нехай не зраджують нас оптимізм і творче окрилення в ім’я розквіту рідного краю, усієї України!

 З повагою

голова районної ради Володимир Дзега

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація