У держслужбовців - професійне свято

23.06.20

Традиційно 23 червня, починаючи з 2003 року, в Україні відзначається День державної служби.

Від державних службовців багато в чому залежить успішність розвитку нашого регіону, країни в цілому. Їхні зусилля спрямовані на розбудову суспільства, що базується на засадах демократії, соціально орієнтованої ринкової економіки, на забезпечення конституційних прав і свобод громадян, поліпшення життя людей.

І державні службовці, і депутати різних рівнів, і працівники органів місцевого самоврядуванння разом і плідно мають працювати на ниві служіння народу. І чим тісніша, злагодженіша буде ця взаємодія, тим результативнішими будуть й успіхи.

Шановні державні службовці та ветерани державної служби!

Вітаю вас із професійним святом!

В усі часи було почесним обов’язком вірно, чесно і шляхетно служити своєму народові та державі в ім’я її добробуту та процвітання. Насправді, за щоденними клопотами ми рідко замислюємося, наскільки важливою та відповідальною є професія державного службовця. Саме на вас покладається велика відповідальність у вмінні реагувати на непрості виклики сьогодення. На ваших плечах лежить відповідальність за добробут держави. Ця ноша тяжка і відповідальна, але почесна.

Запорукою успішного виконання намічених цілей є ваш професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід, які і надалі будуть слугувати на користь людям.

Щиро бажаю всім витримки і терпіння, таких необхідних у нашій роботі. Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі, своєму народу.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Сердечно бажаю всім вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, здоров’я та задоволення від вашої почесної праці.

З повагою

голова районної ради Володимир Дзега

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація