Сьогодні - Міжнародний день волонтера

05.12.19

Шановні волонтери!

Щиро вітаю вас із нагоди свята!

Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

В Україні, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце, адже волонтери у нас – це діти, які зігрівають захисників листами, малюнками, цукерками та улюбленими іграшками, це пенсіонери, студенти, що віддають зекономлені копійки аби допомогти військовим, це патріоти, що всіляко допомагають боронити нашу рідну Українську землю від агресора, це люди, які віддають всі свої заощадження на лікування поранених в АТО, які купують амуніцію для військових, які забезпечують житлом та продуктами харчування тих, хто цього потребує.

Волонтери за покликом серця беззавітно допомагали учасникам Революції Гідності. На початку військового протистояння добровольці та фактично знищена армія завдяки волонтерам отримали бронежилети, каски, харчування, тепловізори, перші безпілотники та багато іншого, що було необхідно для захисту країни.

У найнебезпечніші часи ви разом із військовими врятували Україну від повномасштабного вторгнення російських військ. І сьогодні продовжуєте надавати допомогу бійцям на передовій, пораненим воїнам, а також важкохворим, знедоленим та біженцям із тимчасово окупованих територій.

Ви витрачаєте свій вільний час на благо суспільства, присвячуєте йому свій талант, енергію і завзяття. Я щиро  вдячний вам за вашу неоціненну роботу, за турботу про людей, за допомогу їм у скрутну хвилину. Особлива подяка за вашу допомогу військовим, що нині перебувають у зоні АТО. 

Бажаю усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують вам добром і шаною.

З повагою

голова районної ради Володимир Дзега

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація