Привітання з нагоди Дня місцевого самоврядування

07.12.17

Шановні депутати та посадові особи органів місцевого самоврядування Драбівського району!

Прийміть щиросердечні вітання з нагоди свята українського народовладдя – Дня місцевого самоврядування.

За роки державної незалежності України органи представницької влади набули поважного статусу впливового інституту народовладдя, завдяки яким територіальні громади та пересічні громадяни отримали можливість реалізувати свої конституційні права на безпосередню участь у вирішенні нагальних питань їх життєдіяльності. Депутати рад усіх рівнів, посадові особи органів місцевого самоврядування відіграють нині значну роль в процесі практичної реалізації важливих завдань державного управління. Саме тому День місцевого самоврядування в Україні відзначають мільйони людей.

Цього святкового дня складаю данину вдячності та шани ветеранам самоврядної ниви, чий життєвий та професійний досвід допомагає представникам молодої генерації депутатів та посадових осіб місцевого самоврядування опановувати мистецтво відповідального служіння людям та рідній державі.    

Щиросердно зичу усім, хто присвятив своє життя благородній справі служіння інтересам громади, міцного здоров’я, добробуту, творчого натхнення, поваги і шани людської, нових успіхів та здобутків у праці на відповідальній і почесній самоврядній ниві!

З повагою

голова районноїради Володимир Дзега

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація