Привітання з Днем Державного Прапора та річницею незалежності України

23.08.19

Шановні жителі Драбівщини!

Вітаю вас із Днем Державного Прапора України та

28-ю річницею незалежності України!

Нелегкою була дорога українського народу до того незабутнього дня, коли втілилася у життя національна ідея. До цієї славетної дати йшло багато поколінь наших предків, які відважно та невтомно боролися за самостійну державу та її майбутнє.

Нам судилося стати учасниками творення новітньої Української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України, який став нашим історичним духом, нашою совістю і незламністю, вічно живою пам’яттю про минуле, гордісттю і славою нації. Нехай завжди гордо майорить над Україною наш синьо-жовтий стяг – надійний оберіг у наших ділах і помислах!

У непростий час ми відзначаємо ці великі національні свята нашої державності. Громадяни України, серед яких чимало земляків-драбів’ян, змушені зі зброєю в руках відстоювати суверенітет, цілісність території, інтереси рідної держави, як це робили віками наші співвітчизники. Маємо гідно пережити ці важкі часи і в єднанні, ціною спільних надзусиль захистити Незалежність, наше право бути повноцінними господарями на своїй українській землі.

З нагоди державних свят від щирого серця зичу наснаги й добра, щастя, міцного здоров’я, священного миру і благополуччя. Нехай мрія про краще майбутнє окриляє на нові звершення!

З Днем незалежності, Україно!

 З повагою

голова районної ради Володимир Дзега

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація