Привітання голови районної ради з нагоди Дня працівників соціальної сфери

03.11.17

Шановні працівники соціальної сфери!

Відзначення вашого професійного свята – справедлива шана держави і подяка жителів району за вашу працю, сповнену гуманізму, милосердя, любові і тепла.

Ви щоденно піклуєтеся про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід із найскрутнішої ситуації.

Вашу роботу, можливо, не кожному видно. Але ті, кому вона необхідна, відчувають її, бо ви працюєте за покликом душі, віддаючи не лише свій час, але й душу та серце. Така повсякденна увага, підтримка і допомога є важливою складовою реалізації державної соціальної політики, в центрі якої є людина.

Тож у переддень свята хочу подякувати вам за піклування про жителів Драбівшини, за забезпечення соціальних гарантій і допомогу тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації. Нехай ваша працьовитість та душевне тепло і надалі служать людям, а свято нехай надасть усвідомлення своєї причетності до великої та дуже важливої справи – соціального захисту людини.

З повагою

голова районної ради Володимир Дзега

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація