Привітання до Дня працівників сільського господарства

16.11.18

Шановні працівники агропромислового комплексу!

З почуттям особливої поваги і вдячності сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

Відзначення хліборобської праці - це свято, яке пройшло через віки, щоб віддати шану тим, хто щоденною наполегливою працею робить вагомий внесок у продовольчий потенціал держави, сприяє успішному розвитку сільськогосподарської галузі району. Аграрний сектор – основа економіки району. В усі часи наш край славився працьовитими і талановитими людьми, дбайливими господарям, був і залишається осередком сільськогосподарських традицій.

Напередодні свята дозвольте висловити найщиріші слова вдячності за ваші натруджені  руки, за відданість сільськогосподарській справі та любов до рідної землі.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної Драбівщини та піднесення добробуту народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!

 З повагою

голова районної ради Володимир Дзега

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація