До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.19

Шановні жителі Драбівщини!

15 лютого не випадково став Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме 15 лютого 1989 року з Афганістану були повністю виведені радянські війська. Закінчилася війна, яка тривала 2238 днів. Майже кожен четвертий солдат, який брав участь у тих воєнних діях, був родом з України!

Афганська війна забрала життя чи «загубила» у горнилі близько 15 тисяч громадян тодішньої країни, серед них -2 жителі Драбівщини.

Та нашим воїнам судилося пройти вогняне горнило не тільки Афганістану. Наші земляки брали участь у бойових діях Анголи, Куби, Угорщини, Лівану, Чехословаччини, Югославії і Афганістану.

Цього дня ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїнів-інтернаціоналістів. Ушановуємо усіх тих, хто воював на території інших держав.

На жаль, трагедія воєн, що відійшли в минуле, нічому нас не навчила, не застерегла від непоправного, розтривожила вічно незагоєну рану. Неоголошена війна прийшла на нашу землю з тих місць, звідки не чекали. І знову – мужність і героїзм, кров і біль, втрати і страждання тисяч наших громадян... Сьогодні серед тих, хто боронить кордони України на східному фронті – є колишні «афганці», їхні сини і внуки, які переймають безцінний досвід і моральні якості, активну громадянську позицію та професіоналізм старших.

Честь і слава воїнам-захисникам різних поколінь!

Нехай прихильна доля дарує радість життя, незрадливу вдачу, родинний затишок, вірних і надійних друзів!

З повагою

голова районної ради Володимир Дзега

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація