14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.18

Шановні земляки!

14 грудня було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим атомним реактором Чорнобильської станції. Тож щороку саме цього дня ми вшановуємо відважних ліквідаторів, хто, на щастя, сьогодні поруч із нами, і вклоняємося пам’яті тих, хто пішов за межу Вічності.

Ми низько схиляємо голови перед неоціненним людським подвигом, мужністю, героїзмом, відвагою ліквідаторів, які не думали про нагороди, відзнаки, не ховалися за спини товаришів, навіть почасти не усвідомлювали, на яку особисту небезпеку наражалися.

Вічна вдячність живим і світла пам’ять загиблим!

Чорнобиль практично торкнувся кожного з нас – хвороби, скалічені долі наших рідних, близьких і зовсім невідомих людей, хто ліквідовував наслідки страшної аварії. Ми у невідплатному боргу перед ними, тож вшановувати маємо постійно, щодня, огорнувши увагою, розумінням, теплом і любов’ю.

Чорнобильські дзвони лунають над нами – і того відлуння вистачить ще не на одне покоління. Будемо пильними, милосердними, вдячними!

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній станції!

Висловлюю вам глибоку вдячність загероїзм, самовідданість та мужність, за великий подвиг. Бажаю вам і вашим близьким міцного здоров’я, щастя, шани і щирої поваги від людей. Нехай сонце зігріває вас своїм теплом ще багато-багато років!

 З повагою

голова районної ради Володимир Дзега

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація