22 вересня - 77 річниця визволення району від фашистських загарбників та День Драбова

22.09.20

Дорогі земляки!

Прийміть щирі вітання з нагоди річниці визволення району від фашистських загарбників та Дня Драбова.

Минають роки, але залишається живою пам’ять про страшну трагедію, яка пройшлася по долі чи не кожної родини. Героїчний подвиг визволителів Драбівщини назавжди залишиться в історії не тільки як видатна воєнна перемога, але й як приклад духовної незламності народу, його патріотизму, прагнення до свободи і незалежності від чужоземних загарбників.

Наш рідний край пережив страшні події Другої світової війни. На жаль, не обійшла його війна і нині. Ми низько схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя за Незалежність України і від усього серця чекаємо живими і неушкодженими тих, хто сьогодні боронить державу на Сході країни.

Святкування річниці визволення району співпадає з Днем селища. Драбів – це мальовничий куточок Черкащини, освячений славним минулим. Він став для нас рідною, затишною домівкою і поєднав усіх в одну велику родину.

Вітаючи жителів району зі святами, бажаю кожній родині здоров'я і процвітання, миру і злагоди, щастя і добробуту, здійснення усіх світлих мрій та сподівань, любіть свій прекрасний край, досягайте нових вершин задля процвітання Драбівщини та всієї України!

З повгою

голова районної ради Володимир Дзега

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація