14 жовтня - День захисника України

13.10.20

Шановні захисники Вітчизни, ветерани війни і Збройних сил, дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання зі святом.

14 жовтня для всіх нас – потрійне свято. Адже День захисника України відзначаємо одночасно з днями святої Покрови Пречистої Богородиці і Українського козацтва. Тож воно об’єднує всіх нас у добрій справі виховання сьогоднішнього покоління українців на кращих традиціях нашого народу, формування його життєвої позиції, патріотичних переконань та гордості за свою державу. Особливою в цій справі є роль наших предків-козаків і сучасників - ветеранів та учасників різних збройних конфліктів, життєвий досвід, мудрість і віра яких упродовж усіх років є прикладом, гідним наслідування.

У святковий день бажаю вам під Покровом Пречистої Богородиці спокійного мирного неба над головою, тиші й щасливого особистого життя, родинного затишку. Спасибі вам за те, що ви є у нас – мужні й благородні, самовіддані й справжні оборонці, визволителі й захисники України.

Сьогоднішній день є не лише уособленим святом усіх чоловіків, а й кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Прийміть вітання з найкращими побажаннями добра, світлого настрою, оптимізму й професійних успіхів!

Дякую, дорогі наші, за спокій домівок і благополуччя близьких. Нехай на всіх життєвих дорогах супроводжує вас Божа благодать, сяють золоті зорі, а в кожній сім’ї, на рідній землі, в Україні будуть мир і любов!

З повагою

голова районної ради Володимир Дзега

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація