Про конкурс на зайняття вакантної посади керівника КНП “Драбівський ЦПМСД”

09.01.19

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади керівника комунального некомерційного підприємства «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги»Драбівської районної ради Черкаської області.

Найменування посади:

Директор комунального некомерційного підприємства «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Драбівської районної ради Черкаської області.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду:

Відповідно до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров’я», затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я від 29.03.2002 № 117 (із змінами).

Умови оплати праці:

Права, обов’язки і відповідальність керівника, умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються контрактом відповідно до чинного законодавства.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі та строк їх подання:

- копію паспорта громадянина України;

- письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади;

- резюме у довільній формі;

- автобіографію (у випадках, визначених законодавством);

- копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

- згоду на обробку персональних даних;

- конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

- довідку МВС про відсутність судимості;

- медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

- попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду;

- заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів;

- підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, приймаються Драбівською районною радою в запечатаному вигляді протягом 20 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу в районній газеті «Драбівщина» та на офіційному веб-сайті Драбівської районної ради. Останній день прийняття документів 31 січня 2019 року.

Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:

Конкурс проводиться з 4 по 12 лютого 2019 року.

Засідання конкурсної комісії з розгляду заяв претендентів і доданих до них документів відбудеться 4 лютого 2019 року у приміщенні Будинку рад за адресою: вул. Центральна, 69, смт Драбів, 19800.

Конкурс передбачає заслуховування конкурсних пропозицій учасників та проведення співбесіди.

З умовами конкурсу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Драбівської районної ради.

За додатковою інформацією щодо проведення конкурсного відбору звертатись до відділу з питань майна районної комунальної власності районної ради (каб. 416 Будинку рад) та за телефоном: 30725 або наелектронну пошту: drabiv_rada@ukr.net.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація