Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади

13.10.17

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Драбівська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з питань реалізації проектів місцевого розвитку відділу з питань майна районної комунальної власності районної ради.  

Загальні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років; знання Конституції України, нормативно-правових актів у сфері антикорупційної політики, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», основ діловодства та правил ділового етикету, досконале володіння державною мовою, знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.

Додаткова інформація щодо посадових обов’язків, розміру та умов оплати праці, умов конкурсу надається відділом організаційного та правового забезпечення діяльності районної ради.

Термін прийняття документів: 30 календарних днів від дня опублікування оголошення.

Довідки за телефоном: 30 4 21    

Адреса: вул. Центральна, 69, смт Драбів, 19800, відділ організаційного та правового забезпечення діяльності районної ради, к. 304.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація