Звітно-виборча конференція Драбівської районної федерації футболу

29.10.18

27 жовтня 2018 року відбулася звітно-виборча конференція Драбівської районної федерації футболу.

Оскільки минуло 4 роки з часу утворення і юридичного оформлення Драбівської районної федерації футболу, то, згідно Статуту організації, завершився 4-річний термін між черговими конференціями. Окрім того назріли потреби перевиборів голови організації та нового складу виконавчого комітету федерації.

На зібранні були присутні 22 особи, також долучилися запрошені: голова районної ради Володимир Дзега, депутат обласної ради Григорій Плічко, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Криворот.

Пройшла конференція демократично, насичено і результативно, адже в ході роботи вирішено низку ключових питаннь і визначено орієнтири для подальшого руху вперед.

Розпочалася зустріч із приємної місії – привітання та нагородження команд призерів та переможця чемпіонату району з футболу сезону 2018 року, а саме: за третє місце команду «Штурм» (с. Перервинці), срібних призерів команду «Темп» (с. Кононівка) та переможців – ФК «Славутич» (смт Драбів) відзначили цінними нагородами.

  

Згідно порядку денного учасники конференції спершу заслухали звіт про роботу Драбівської районної федерації футболу у поточному році, про що розповів Михайло Кубрушко. Голова федерації з прикрістю зазначив, що, на жаль, зменшилася кількості команд-учасниць чемпіонату району з футболу (9 команд у 2018 році, проти 12 у попередніх сезонах). Він наголосив на тому, що команди Драбове-Барятинського, Шрамківки, Мойсівки, Погребів мають значний потенціал та можуть гідно брати участь у змаганнях районного рівня.

Потім слово було надано Володимиру Дзезі та Григорію Плічку, які у своїх виступах дотримувалися спільної думки: необхідності підтримки у розвитку футболу як владою району та органами місцевого самоврядування, так і небайдужими людьми, меценатами. Вони відзначили роботу Перервинцівського і Кононівського сільських голів щодо всебічної фінансової та організаційної підтримки місцевих футбольних команд.

Особливу увагу, на думку виступаючих, варто приділити облаштуванню місцевого стадіону «Колос». Зокрема, голова районної ради сказав, що на утримання районного стадіону в 2018 році виділено 154 тис. грн. (100 тис. грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації щодо реконструкції глядацьких трибун, 40 тис. грн на встановлення футбольних воріт, 14 тис. грн. на придбання та встановлення лав запасних). Заміни потребує також покриття газону футбольного поля та встановлення електронного табло.

Участь в обговоренні питання розвитку футболу в районі взяли також представники команд і небайдужі вболівальники. Так, Петро Цюра, Олег Телепа і Володимир Головатенко зазначили, що організація участі команди в районних змаганнях часто тримається на ентузіазмі та власних витратах, пошуках спонсорської допомоги небайдужих організаторів. Тому одноголосно активісти рекомендували посадовим особам місцевого самоврядування створити посади інструкторів із питань фізичної культури та спорту у сільських радах.

  

Далі учасники зібрання шляхом відкритого голосування одноголосно погодили кандидатуру голови Драбівської районної федерації футболу – Михайла Кубрушка та обрали заступником голови федерації Олега Телепу.

Потім новобраний голова федерації запропоновав кандидатури до виконавчого комітету федерації Василя Суддю, Олександра Олексієнка, Григорія Плічка, Івана Зінченка і Петра Цюра, які також були погоджені одноголосно.

Окрім зазначених питань було обговорено особливості суддівства районних змагань, регламенту їх проведення та перспектив організації чемпіонату району з футзалу.

Насамкінець Василь Суддя - учитель Погребської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, тренер секції футболу Погребського філіалу ДЮСШ «Слов’яни», депутат районної ради презентував авторську книгу про розвиток футболу Драбівського району «Гра назавжди», де зазначено, що місцевому футболу у 2018 році виповнюється 105 років, зібрано статистичні дані, біографічні довідки визначних спортивних діячів району.

За інформацією сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація