Звернення голови районної ради Володимира Дзеги до жителів Драбівщини

14.04.20

Шановні жителі Драбівського району!

Боротьба з коронавірусом продовжується. На сьогодні в області інфіковано більше 100 осіб, вже понад 3000 хворих в Україні. Європа та Америка «захлинаються» від кількості інфікованих і померлих.

Хворіють всі: від безхатьків – до мільярдерів. Цей вірус не ділить людей за соціальним статусом, він вражає безпечних і безвідповідальних.

Перший випадок інфікування зафіксований у Драбівському районі (у Шрамківці). З цього приводу – ніякої паніки, а тим більше ніякої агресії до хворої людини чи її близьких!

Давайте будемо толерантними. Адже ніхто не застрахований від цього «невидимого ворога». Будьте обачними і виваженими.

Звертаюся до медичних працівників, які працюють у зоні найбільшого поширення коронавірусу - у місті Києві та медичних закладах району: сьогодні ви на передовій боротьби з невидимим лихом, ви - справжні герої. Але водночас ви маєте бути розважливими, адже за вашими діями чи бездіяльністю – життя і здоров’я десятків, а то й сотень людей.

Головним нашим завданням протягом цих тижнів було і залишається - не впустити вірус у район або ж мінімізувати його поширення. Тому кожного дня всі служби діють відповідно до алгоритму, затвердженого МОЗ та КМУ: виявляють контактних осіб, відбирають зразки для проведення відповідних аналізів, проводять дезінфекцію. Але головне – це самоізоляція тих, хто контактував з інфікованими: будьте вдома, не наражайте на небезпеку себе, своїх рідних, сусідів, односельців, а при перших ознаках хвороби – невідкладно повідомляйте сімейного лікаря, екстрену медичну допомогу. У разі порушення режиму ви будете проходити примусову обсервацію та нести адміністративну відповідальність (для людей, які зокрема, самовільно залишити місце карантину або обсервації передбачено штраф від 17 до 34 тисяч гривень. Якщо ж людина не дотримувалася правил навмисно, і це призвело до поширення хвороби, порушнику доведеться сплатити від 17 до 51 тисяч гривень. Передбачено також обмеження волі та арешт). Не порушуйте режим самоізоляції!

Друзі!

Щиро вдячний всім медикам, безвідмовним помічникам, меценатам, волонтерам, працівникам поліції та МНС, органів місцевого самоврядування, державної влади, соціальної сфери та працівникам торгівлі. Ви вийшли на боротьбу з COVID-19 та забезпечуєте найнеобхіднішим жителів Драбівщини. Кожному з вас хочу міцно потиснути руку, але після карантину.

Дорогі земляки!

Наближається світле свято Воскресіння Христового, але це, водночас, і перевірка нас на уміння бути відповідальними за свої вчинки. Я сам є православним християнином, головою релігійної громади свого села – я залишаюся вдома на Великдень!

Великі скупчення людей – пряма загроза кожному з нас.

Закликаю священників різних конфесій подбати про життя і здоров’я прихожан: знайдіть більш безпечні й оптимальні шляхи для освячення великодніх кошиків. (Думаю, що так і буде з Божою поміччю.)

У Драбівському районі має бути безпечно і комфортно всім, хто тут проживає чи прибув на гостину. Але будьмо відповідальними, дисциплінованими та інформованими, - тоді ми переможемо в цій війні проти невидимого ворога!

Бережіть себе і своїх рідних!

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація