Зустріч зі старшокласниками

02.04.19

Акція «Випускник», що проводиться службою зайнятості для старшокласників загальноосвітніх закладів, завжди була цікавим і корисним  періодом шкільного життя. Тут і професіографічні екскурсії, і профорієнтаційні уроки, і зустрічі з представниками навчальних закладів, і тестування…  Як кажуть, все, чого «школярська» душа забажає.

Цікавою видалася зустріч учнів  8 - 11 класів Великохутірської ЗОШ з фахівцем з профорієнтації Драбівської районної філії Черкаського ОЦЗ  Володимиром Педашем та заступником начальника відділу Драбівського бюро правової допомоги Юлією Тарановською, що відбулася 28 березня.

Спочатку розмова йшла про стан ринку праці, послуги служби зайнятості для учнівської молоді, сучасні он-лайн сервіси, що допомагають у виборі професії, зокрема про функціонування на сайті Державної служби зайнятості Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри та роботу онлайн-сервісу «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». А потім зустріч набула формату жвавого діалогу, адже діти небайдужі до свого майбутнього і  з цікавістю  слухали про самостійне професійне самовизначення, охоче долучалися до проходження тестів та щедро ділилися своїми  школярськими здобутками. Вони з гордістю розповідали про роботу 3-D принтера, за допомогою якого вони зпроектували макет своєї школи, займаючись у шкільному гуртку  3-D моделювання та виготовлення  простих роботів на гуртку робототехніки, про призові місця у обласному етапі захисту робіт Малої Академії Наук та інші досягнення, які будуть гарним підґрунтям для майбутньої професійної кар’єри.

Ділова атмосфера зустрічі свідчила про тверду цілеспрямованість майбутніх випускників на самопізнання та власну активність як основу професійного самовизначення, сприянню особистому гармонійному розвитку та  майбутньому соціально-професійному становленню.

Заступник начальника відділу Бюро правової допомоги говорила з учнями про булінг – негативне явище - приниження та знущання серед підлітків. Агресивна поведінка дітей одне до одного, яка принижує, залякує і часто супроводжується фізичним насиллям, набуває  в українських школах розвитку епідемії. Тому завданням просвітницьких та адміністративних установ попередити та припинити поширення цього негативу в суспільстві.

Володимир Педаш - провідний фахівець з профорієнтації Драбівської районної  філії Черкаського ОЦЗ

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація