Зустріч з представниками релігійних конфесій Драбівщини

21.05.14

    21 травня в читальному залі районної бібліотеки пройшов «круглий стіл» на тему: «Співпраця влади і Церкви – запорука спокою, миру та безпеки на Драбівщині» за участю голови районої ради Володимира Дзеги та керівників релігійних організацій району.

    Зустріч з представниками духовенства  відбулася вперше за багато років. Обговорити спільні зусилля влади та Церкви на шляху порозуміння і примирення українського народу, визначити подальшу співпрацю - таку мету ставили організатори зібрання.

    З вступним словом до представників релігійних громад звернувася голова районної ради Володимир Дзега. Він зазначив, що необхідність сьогоднішньої зустрічі обумовило саме життя. «Ми не маємо морального права тихо мовчати і байдуже спостерігати за тим, що відбувається у нашому рідному домі – державі Україна. Коли через чийсь затьмарений розум ллється кров і гинуть мирні люди, треба не лише сподіватися на Господні дива, а розбудити у кожному з нас внутрішні дзвони і об’єднати у єдине ціле довкола них всі небайдужі душі і серця, незалежно від конфесійної приналежності», - наголосив керівник районної ради і звернувся до всіх священнослужителів із закликом об’єднатися в міцну єдину родину і щиро молитися за державу.

    Під час «круглого столу» відбулася дискусія учасників.  Керівники релігійних організацій висловили занепокоєння духовним розвитком суспільства, обговорили питання діяльності конфесій, озвучили  актуальні проблеми церков.

    Підводячи підсумки зустрічі, голова районної ради висловив надію на подальше зміцнення таких  плідних і щирих взаємин. «Вірю, що ми з вами й надалі зуміємо мудро і виважено спільно працювати  та творити добро задля блага всієї  Драбівської громади, - зазначив Володимир Дмитрович.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація