Зустріч із ветеранським активом Драбівщини

30.04.14

30 квітня  відбулася зустріч із ветеранським активом Драбівщини за участю заступника голови районної ради Тетяни Богославець, голови районної державної адміністрації Сергія Поволоцького, голови районної ветеранської організації Валентини Крокосенко, членів президії районної ветеранської організації. На зібрання були запрошені голови сільських первинних ветеранськиї організацій та ветеранський актив селища Драбів.

Керівництво району ініціювало таку зустріч, аби обговорити питання активізації співпраці владних структур з ветеранськими організаціями для їх залучення до формування планів і заходів, спрямованих на вирішення питань, які є актуальними для ветеранів, у тому числі питань соціального захисту та медичного обслуговування, надання іншої необхідної допомоги.

Захід розпочався з приємної події - нагородження переможця щорічного районного конкурсу на кращу первинну ветеранську організацію. Ним стала ветеранська організація села Михайлівка. Голова організації Надія Гіптенко отримала Почесну грамоту районної організації ветеранів та грошову винагороду.

Після цього учасники засідання заслухали звіт голови районної ветеранської організації Валентини Крокосенко. У своєму виступі Валентина Григорівна проаналізувала діяльность організації, співпрацю з районною радою та районною державною адміністрацією, життєдіяльність первинних ветеранських організацій.

Про соціальний захист та медичне обслуговування інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни присутніх поінформували начальник управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації Ніна Симоненко і головний лікар Драбівської центральної районної лікарні Світлана Бойко.

Учасники зустрічі обговорили також досвід роботи Михайлівської, Нехайківської та Білоусівської  первинних ветеранських організацій.

Підсумовуючи зустріч керівники району подякували ветеранам за активну життєву і громадську позицію, закликавши до подальшої співпраці та в свою чергу запевнивши, що підтримка ветеранських організацій  і надалі буде залишатися одним із пріоритетних напрямків роботи.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація