Злагоджено та конструктивно працювали депутати на пленарному засіданні 24 сесії районної ради

16.02.18

Сьогодні, 16 лютого 2018 року, відбулося пленарне засідання чергової 24 сесії Драбівської районної ради, яку провів її голова Володимир Дзега.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Іван Гайдай, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій, сільські, селищні голови, представники правоохоронних органів, засобів масової інформації та громадськість району.

Передувало сесії засідання постійних комісій та президії районної ради, на яких детально опрацьовано всі питання. 

  

Порядок денний сесії включав 26 питань, головне з яких - звіт голови районної ради про діяльність ради за період з листопада 2016 року до лютого 2018. Саме з цього питання депутати й розпочали свою роботу. 

Виступаючи перед присутніми, Володимир Дзега наголосив, що районна рада, як орган місцевого самоврядування, представляє спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ Драбівського району. Тому все, що зроблено у звітному періоді, є результатом колективної праці кожного депутата, постійних комісій, президії районної ради, сесійної діяльності, роботи виконавчого апарату районної ради, співпраці з районною державною адміністрацією, сільськими, селищними радами, керівниками підприємств, установ і організацій та громадськістю району.

«Районна рада, в першу чергу, прагнула бути відкритоюдо людей, намагалися організовували свою роботу таким чином, щоб депутати ухвалювали рішення, які є найбільш актуальними та необхідними для забезпечення кращого рівня життя громадян району. Так, спільно було вирішено ряд важливих завдань: придбано шкільний автобус для Драбове-Пристанційної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - 940 тис. грн.; проведено капітальний ремонт Драбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Васильченка - гімназія» на суму 3,5 млн. грн.; придбано обладнання для загальноосвітніх шкіл району, на що використано 950 тис. грн.; відремонтовано дороги загального користування на суму 3,5 млн. грн. Хочу підкреслити, що питання ремонту доріг буде залишатися одним із головних напрямків у діяльності районної ради і в 2018 році»,- сказав обранець.

  

Звітуючись, Володимир Дмитрович дав детальну характеристику роботи виконавчого апарату та депутатського корпусу районної ради, зупинився на роботі постійних комісій та президії. Так, упродовж звітного періоду забезпечено своєчасну підготовку 14 пленарних засідань, на яких депутатами розглянуто 206 питань та ухвалено 204 рішення.

Голова районної ради відзначив, що серед важливих напрямків роботи є підтримка діяльності органів  місцевого самоврядування, надання їм консультативно-інформаційної та технічної допомоги, навчання, підвищення ефективності роботи. Також він розказав про співпрацю із депутатами обласної ради та народними депутатами України, із громадськими організаціями, про розвиток фізичної культури та спорту району.

Підсумовуючи, Володимир Дзега запевнив, що районна рада й надалі буде діяти в першу чергу в інтересах жителів Драбівського краю, вирішення їх ключових проблем.

  

Потім депутати перейшли до розгляду наступних питань порядку денного. Вони заслухали начальника фінансового управління райдержадміністрації Тетяну Близнюк, яка прозвітувала про виконання районного бюджету за 2017 рік. Зокрема вона сказала, що за минулий рік до загального та спеціального фондів районного бюджету зібрано 68536,4 тис. грн. надходжень, що на 37,4 відсотка, або на 18646,4 тис. грн. більше ніж за 2016 рік, в тому числі до загального фонду надійшло 64078,1 тис. грн., що більше на 20487,6 тис. грн. або на 47,0 відсотка. Затверджені завдання з доходів до загального фонду районного бюджету за 2017 рік виконано на 116,6 відсотка, понад план надійшло 9125,0тис. грн.

Також на сесії розглянуто інші питання порядку денного. Зокрема, депутати прийняли Програму економічного, соціальногота культурного розвитку Драбівського району на 2018 рік, Програму удосконалення роботи органів виконавчої влади у Драбівському районі на 2018 - 2019 роки, Програму розвитку вторинної медичної допомоги в Драбівському районі на 2018 – 2022 роки, Програму розвитку фізичної культури і спорту в районі на 2018 – 2022 роки, Програму модернізації  комунальної теплоенергетики Драбівського району на 2018 - 2020 роки, внесли зміни до Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв в Драбівському районі на 2012 – 2017 роки, районної цільової соціальної програми забезпечення пожежної безпеки на 2016 – 2020 роки, Програми фінансової підтримки філії «Драбівський райавтодор» дочірнього підприємства «Черкаський облавтодор» з утримання автомобільних доріг загального користування в зимовий період в межах Драбівського району на 2016 – 2018 роки, Програми надання депутатами районної ради одноразової грошової допомоги громадянам за рахунок коштів районного бюджету на 2016 – 2017 роки.

  

У ході роботи встановлено розмір батьківської плати за харчування дітей дошкільного віку в освітніх закладах, внесено зміни у назву комунального підприємства «Драбівські теплові мережі» та затверджено його Статут у новій редакції, принято рішення щодо реорганізації Комунального закладу «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги»  в комунальне некомерційне підприємство «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Окрему увагу народні обранці приділили розгляду питання про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 23-1/VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік». За інформацією начальника фінансового управління райдержадміністрації Тетяни Близнюк, дані зміни викликані зверненнями головних розпорядників коштів районного бюджету на збільшення видатків на фінансування додаткової потреби в коштах, яка виникла в ході виконання кошторисів на 2018 рік, та розподілом вільних залишків бюджетних коштів, освітньої субвенції, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій станом на 01.01.2018.

  

Серед іншого депутати прийняли рішення про застосування електронної системи закупівель товарів, робіт і послуг, погодили надання дозволу на передачу в оренду нерухомого майна, розглянули низку земельних питань та тих, що стосуються управління майном районної комунальної власності. 

На завершення депутат районної ради Валерій Перепелиця озвучив звернення депутатів Драбівської районної ради до Голови Верховної Ради України Парубія А.В., голів депутатських фракцій (груп) у Верховній Раді України, народних депутатів України щодо підтримки законопроекту №7403-2 та до Президента країни Порошенка П.О., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо висловлення недовіри керівництву Черкаського обласного управління та Маньківського районного відділу Держгеокадастру.

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація