Жителів Великохутірського стаціонарного відділення привітали з Міжнародним днем людей похилого віку

01.10.18

У рамках відзначення Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку сьогодні, 1 жовтня, голова районної ради Володимир Дзега спільно із заступником голови районної державної адміністрації Людмилою Рудик і окремими сільськими головами відвідали найстарших жителів району, які проживають у Великохутірському стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування.

Із метою зосередження уваги до літнього покоління, керівники поспілкувалися із підопічними центру, привітали їх зі святом, побажали міцного здоров’я, тепла, затишку, щирої уваги й допомоги від оточуючих та вручили подарункові набори.

- Ми зробимо все залежне від нас, щоб турбота про кожну людину похилого віку була справжньою – не на словах, а на ділі. Вже у поточному році на утримання Великохутірського стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування із районного бюджету виділено 1069,8 тис. грн. та 175,0 тис. грн. надано субвенцією сільських бюджетів,– сказав Володимир Дзега. Голова районної ради зазначив, що влада й надалі буде проводити послідовну політику щодо підвищення соціального захисту та рівня життя представників старшого покоління.

Також він подякував всім, хто опікується ветеранами, адже надання щоденної підтримки й допомоги тим, хто її потребує – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Щиро і зворушливо прозвучали вітання ветеранам від учнів Великохутірської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів та пісенні дарунки від вокального ансамблю «Надвечір’я».

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація