Жителів сіл Безпальче та Золотоношка привітали з Днем села

30.08.17

Щорічно, 24 серпня, жителі села Безпальче відзначають День села.

В обідню пору зібралися місцеві жителі від старого до малого та гості біля сільського стадіону, де відбулася урочиста частина і концерт.

Зтеплими словами до своїх земляків звернулася Безпальчівський сільський голова Лариса Марунич. Вона подякувала небайдужим людям, які беруть активну участь у житті села. Також побажаласелу розквіту, а громаді – міцного здоров’я та добробуту, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.

З Днем села присутніх вітали і гості свята: заступник голови районної ради Тетяна Богославець,депутат районної ради Сергій Маркусь  (Архімандрит Лукіан), керівник сільськогосподарського підприємства КСП «Плешкані» Людмила Лисун та депутат обласної ради Григорій Плічко.

Тетяна Володимирівна подякувалаБезпальчівському сільському голові за відкритість і людяність та вручила Подяки районної ради за багаторічну сумлінну працю Маркусю Сергію Івановичу (АрхімандритуЛукіану), депутату районної ради, настоятелю Храму Святого Воскресіння села Безпальче,  Галині Марунич, голові первинної ветеранської організації, Наталії Матюх, вчителю музики місцевої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Ользі Бут, жительці села.

Надвечір всі бажаючі мали змогу переглянути чудову концертну програми, яку підготували Ігор і Оксана Кукси.

У цей же день в селі Золотоношка також відзначили День села.

Привітати Золотоношківську громаду зі святом завітали заступник голови районної ради Тетяна Богославець та Олександр Оробченко, депутат районної ради,деректор  ТОВ «АПК Степ», який надав спонсорську допомогу у проведенні заходу.

Спершу зі словами вітання до односельців звернувся сільський голова Олександр Васильович. Він розповів про хороші справи, які вдалося зробити зусиллями громади, подякував спонсорам за підтримку і відзначив окремих жителів села.

Заступник голови районної ради також привітала жителів Золотоношки  з Днем села та з Днем Незалежності України. У своєму виступі Тетяна Богославець відзначила активних жителів села та вручила Подяки районної ради Ларисі Слободяник,голові первинної ветеранської організації,ЛюбовіХарченко, завідувачу сільської бібліотеки,Володимиру Пшеченку, вчителю фізичної культури Золотоношківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Після урочистої частини святковий настрій підтримували виступи колективів і солістів Золотоношківського Будинку культури, працювали заклади торгівлі, бажаючих пригощали кашею та шашликами, а малеча розважалася на атракціонах.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація